Jurijus Smoriginas išdavė savo sėkmingos santuokos paslaptį ir rėžė patarimą vyrams: mes esam kaip žąsinai

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina Jurijų Smoriginą. Žymusis baletmeisteris, choreografas ir aktorius neseniai paminėjo 67-ąjį gimtadienį, tačiau, kaip sako pats, širdyje jaučiasi ir gyvena taip aktyviai, lyg būtų 25-erių. Jurijus iki šiol turi daug mokinių, organizuoja šokėjų stovyklas, o taip pat tęsia darbus seriale „Moterys meluoja geriau“. Jo įkūnijamas personažas Šmakovas pelnė daugelio žiūrovų simpatijas, nors yra sukčius ir širdžių daužytojas. O ar realiame gyvenime Jurijus bent kiek panašus į Šmakovą?

„Mano pusbrolis Kostas Smoriginas kartą taip pasakė: Smoriginai yra monogamiški. Smoriginai nekeičia žmonų! Toks gražus sutapimas – mūsų abiejų žmonos yra Dalios ir abu iki šiol esame kartu. <…> Aš su žmona skaičiuoju jau 50-imt metų, o santuokoje gyvename 45-erius metus. Todėl Dalytė yra nediplomuota balerina, nes tiek laiko praleido su manim“, – juokdamasis sako Jurijus.

Ar pora ruošiasi kaip nors ypatingai paminėti safyrines vestuvių metines? O kokia jų sėkmingų santykių paslaptis? Jurijus tikina, kad atviras kalbėjimasis ir dar vienas svarbus dalykas, apie kurį vyrai dažnai nesusimąsto arba pamiršta.

„Dalia yra labai stipri moteris ir labai kantri. Ji klasikinė lietuvė, bet tų senų laikų, ne dabartinių. Mūsų šeimoje ji yra kaip karalienė. Dukra ją puošia gražiausiais drabužiais, o aš giriu. <…> Mes vyrai esam kaip žąsinai! Musų senatvė labai ilgai neaplanko, o moterys keičiasi daug greičiau. Todėl turiu visą laiką palaikyti žmoną, kad ji nesijaustų senstanti“, – atvirai sako Jurijus.

O kokie jo santykiai su vaikais – dukra Agne ir sūnumi Juliumi? Laidoje taip pat išgirsite, kodėl aktorius pasitraukė iš televizijos projektų ir ar ilgisi jų. Apie laisvalaikį, nepageidaujamą gerbėjų dėmesį ir legendinį savo špagatą – ar Jurijus dar sugebės jį atlikti studijoje?

Visą interviu su Jurijumi Smoriginu žiūrėkite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.

„Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt laida, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi, ką naujo atranda ir kuo gyvena.

„Pasikalbėkim“ žiūrėkite kiekvieną sekmadienį 19 val. portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play. Laidą rasite ir TV3 televizijos „Facebook“ paskyroje.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer