Justė Arlauskaitė-Jazzu prabilo apie pokyčius gyvenime ir kur buvo dingusi: „Taip, naujienų yra ir jų labai daug“

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina Justę Arlauskaitę-Jazzu. Viena žymiausių šalies atlikėjų tris mėnesius su sužadėtiniu Donatu Ivanausku viešėjo Filipinuose. Ten, pasak dainininkės, abu lankėsi ne pirmą kartą, tačiau šįsyk kelionė buvo išskirtinė. Justė juokiasi, kad jau girdėjo įvairių gandų, kodėl buvo išvykusi ir ką ten veikė.

„Atvirai galiu pasakyti, kad tai buvo šioks toks pabėgimas, nes labai smarkiai buvo pavažiavęs stogas. Bet aš pirmą kartą Filipinuose ne ilsėjausi, o labai daug ir intensyviai dirbau. Nufilmavom net vienuolika vaizdo klipų mano naujam soliniam albumui. <...> Tačiau jau išgirdau, kad važiavau į Filipinus gimdyti trečio vaiko, nes vieną esą gimdžiau Amerikoje, kitą Tailande.

Tada išgirdau, kad išsiskyriau su Donatu ir susiradau kažkokį diedą. Žodžiu, visi yra tiesiog aukščiausio rango režisieriai mano gyvenimo… Bet taip, naujienų yra ir jų labai daug“, – šypsodamasi sako dainininkė.

Šešerius metus kartu esantys Justė ir Donatas apie jokias skyrybas negalvoja, o ar norėtų sužadėtinių statusą pakeisti į sutuoktinių? Atlikėja sako, kad abu aiškiai nusprendę kol kas vieną dalyką – katalikų bažnyčioje tuoktis nenorėtų.

„Labai daug dalykų per šį laiką išsigrynino: kaip norim, kur norim, kokių žmonių norim, o kokių jau nebenorim. Atsitiko ir taip gyvenime“, – sako Justė.

Ji neslepia, kad su Donatu kalbasi ir apie vaikus, kurių jis norėjo kone nuo draugystės pradžios. Bet, atlikėjos teigimu, viskam savas laikas.

„Aš priėjau prie tokio taško, kad pasakiau Donatui, jog supratau šitą frazę: aš noriu turėti vaikų ne nuo tavęs, bet noriu juos turėti su tavimi. Ir manau, kad mūsų vaikai būtų nuostabūs žmonės“, – sako dainininkė.

O kaip Justė jaučiasi neseniai paminėjusi 34-ąjį gimtadienį? Kodėl ji sako, kad nenorėtų grįžti dešimt metų atgal? Atlikėja atvirai pasakoja apie savęs paieškas, virsmus, gyvenimo duobes, atradimus ir pasiektą ramybę.

Visą interviu su Juste Arlauskaite-Jazzu žiūrėkite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.

„Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt laida, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi, ką naujo atranda ir kuo gyvena.

„Pasikalbėkim“ žiūrėkite kiekvieną sekmadienį 19 val. portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play. Laidą rasite ir TV3 televizijos „Facebook“ paskyroje.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer