Laima Vaikulė nutraukė tylą apie savo sveikatą: „Melskitės už mane“

Sklandant kalboms apie dainininkės Laimos Vaikulės sveikatos problemas, moteris neslepia, kad jos pasirodymas Dauguvos stadione yra paskutinis šiais metais Latvijoje, rašo leidinys „Privatā Dzīve“.

Tuo pat metu kalbama ir apie atsinaujinusį atlikėjos vėžį. Latvių dainininkė pati papasakojo apie sveikatos problemas ir paprašė gerbėjų melstis už ją.

Paklausta, ar rudenį praleis gimtinėje, ar grįš į Ameriką, Laima atsako: „Kol kas nežinau. Dar turiu suplanuoti keletą koncertų už Latvijos ribų.“

Laima neslepia, kad artėjant rudeniui ypač saugosi, kad neužsikrėstų virusais: „Stengiuosi laikytis atokiau nuo žmonių. Nuo masių, bandau laikytis dviejų metrų atstumo. Aš tikiu gydytojais ir darau tai, ką jie man liepia. Geriu daug vandens, tris kartus buvau skiepyta ir vieną kartą susirgau. Jei reikės, pasiskiepysiu dar kartą. Jei gydytojas liepia tai padaryti, tiesiog padarykite tai. Jei tik tam, kad šiuo metu medikams būtų lengviau“.

Paklausta apie dabartinę savo sveikatos būklę, Vaikulė atvirauja: „Užuot ką nors sakiusi, verčiau pasakysiu štai ką: melskitės už mane! Tarsiu ačiū, nes taip pat meldžiausi už jus visus“.

„Apollo.lv“ jau pranešė, kad apie prastėjančią Vaikulės sveikatą kalbama jau gana seniai. Beveik pusę metų ji praleido su vyru Andrejumi Latkovskiu JAV mieste Beverli Hilse, tačiau vasarą grįžo į tėvynę.

Primename, kad Latvijos dainininkė Laima Vaikule tęsia kovą su vėžiu. Remiantis žiniasklaidos pranešimais, 68-erių žvaigždei vėl pasireiškė onkologija. Pranešama, kad atlikėja išskrido į JAV chemoterapijos.

„Laima Vaikulė yra JAV. Jai visiškai blogai“, – tokia žinutė gegužės 28 d. rytą pasirodė Nemalakhov SLIVKI „Telegram“ kanale.

Duomenų apie šios informacijos šaltinius, taip pat oficialaus patvirtinimo nėra, rašo unian.net.

„Jie sako, kad tikimybė nėra didelė. Situacija labai prasta“, – taip pat sakoma pranešime.

Anksčiau žiniasklaida skelbė, kad Vaikulė su mylimuoju Andrejumi Latkovskiu skrido į JAV. Oficiali išvykimo priežastis – medicininė.

Žiniasklaidos žiniomis, Vaikulė į Latviją neketina grįžti bent jau šią vasarą.

„Dabar niekur nesirodau, nes turiu savo karą, su kuriuo turėčiau susidoroti. Bet nenoriu nieko sakyti… Dabar nepadoru kalbėti apie savo problemas“, – pranešime žiniasklaidai sakė Laima Vaikulė.

Anksčiau Vaikulė sakė, kad amerikiečių gydytojai pranešė, kad ji serga vežiu dar 1991 m . Jai buvo pasakyta, kad pergalė prieš ligą yra nedidelė, tačiau, kaip pastebėjo menininkė, jai pasisekė.

„Tai yra likimas“, – sakė ji interviu.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer