Monika Kvietkutė prabilo apie skyrybas su mylimuoju: kentė psichologinį smurtą, sustreikavo sveikata

Nuomonės formuotoja ir atlikėja Monika Kvietkutė – vėl vieniša. Moteris teigia, jog buvęs mylimasis prieš ją naudojo psichologinį smurtą, nuo kurio kentėjo ir jos sūnelis.

Monika pasirodė laidoje „Nepatogūs klausimai“, kurios pradžioje prisipažino, jog šiuo metu išgyvena skyrybas. Paklausta, kas nutiko, atsidūsta: „Sako, vieno kalto nebūna. Bet mano nuomonė – aš čia savo kaltės nelabai matau.

Sunku pasakyti, kas atsitiko, tiesiog pavargau būti santykiuose, kur turiu pataikauti, patarnauti. Norisi, kad ir dėl manęs kažką padarytų.“

Nuo skyrybų sukelto streso dainininkei net sutriko sveikata – Monika atsidūrė ligoninėje: „Aš „širdininkė“, praėjusią savaitę buvau ligoninėje. Nuo nervų kažkas nutiko, yra ritmo sutrikimų, per didelis pulsas.“

Vėliau M. Kvietkutė teigė, pasibaigusiuose santykiuose neretai patyrusi psichologinį smurtą. Moteris atvira – nedaug trūko iki gerokai liūdnesnės pabaigos.

„Fiziškai neprovokavau, kad būtų, bet jei būčiau provokavusi – kas čia žino, kaip galėjo būti. Kai tau sako, kad duos į snukį, nes kitaip neįmanoma kalbėtis. Prieina, su kumščiu pagąsdina, atsieit juokinga.

Blaivas taip darydavo, tas ir baisiausia. Jis labai nemėgdavo girdėti tiesos apie save. Tai, kas mano galva turėjo būti 5 minučių pokalbis su juo virsdavo į 15 minučių, viskas po truputį išsirutuliodavo.

Kai imdavai pilti visą tiesą į akis, žmogus nebežinojo, kaip atsimušti. Ir siūlydavo „į snukį“. Žmogus buvo melagis. Su viskuo galėjau gyventi, prie visko prisitaikyti, bet pastebėjau, kad labai daug duodu dėl santykių, o jis – nieko“, – teigė M. Kvietkutė.

Dėl moters mylimojo smurto kentėjo ir Monikos šešerių sūnus. Galiausiai, pasak Monikos, mažylis net ėmė prabusti naktimis.

„Per pusantrų metų nerado ryšio su vaiku. Vaikas būdavo kaip robotukas, bijodavo telefono garsą pasididinti, neduok Dieve trupinukas kur nukris… Vaikas ėmė keltis naktimis, nuolatinėje įtampoje gyveno.

Negalėjau eiti sportuoti, nes daug vyrų sporto salėje. Turėjau pasiūlymą nemokamai sportuoti, būtų galėjęs ir sūnus baseiną lankyti Liepė užblokuoti, nes manimi pasinaudoti nori. Kartą pasijuokiau, kitą. Vėliau nebejuokinga, imi skaičiuoti minutes“, – pasakojo M. Kvietkutė.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer