Kinematografais prisistatę jaunuoliai nusiaubė vyro namus: „Pasakė, kad nori nufilmuoti buto apiplėšimą“

Sunku net patikėti, kokius scenarijus gali sukurti gyvenimas. Laidoje „Farai“ į sunkiai įtikinamą istoriją patekęs vyriškis neslėpė apmaudo ir panoro, kad policijos pareigūnai kuo greičiau surastų jo namus nusiaubusius jaunuolius.

Pasak vyriškio, iš pradžių keturi jaunuoliai mandagiai pasiprašė įsileidžiami į jo namus, kur panoro nufilmuoti sceną vaidybiniam filmui. Šeimininkas pagal scenarijų turėjo lyg ir gintis nuo užpuolikų, lyg ir išeiti iš kambario. Jokio piniginio atlygio už filmavimo sceną vyriškiui prieš filmavimą pažadėta nebuvo.

„Pasakė, kad mums pas jus tinka nufilmuoti, pas jus viskas gražu… Būtinai rašysiu pareiškimą. Aš nieko neįtariau, jie pasakė, kad nori nufilmuoti buto apiplėšimą“, – apmaudo dėl sulaužytų baldų neslėpė jis.

Po tariamų kinematografų apsilankymo vyriškis kambaryje rado išvartytus ir apgadintus visus baldus ir jų padarytą žalą įvertino 1,5 tūkst. eurų. Vyriškis taip pat nurodė, kad asmenys turėtų būti apie 25-30 metų amžiaus.

„Išeidami pasakė, kad už savaitės laiko bus kompensacija, už viską, ką pridarė… Kada parodys, tada ir bus kompensacija, viskas“, – rankomis skėsčiojo jis.

Kinematografininkai išeidami ne tik atsisveikino, bet ir į filmo premjerą pakvietė.

„Kaip aš patikėjau, nu bl****a“, – savo naivumu stebėjosi jis.

Per radijo ryšį apie aplinkybes išgirdę operatyvinės dalies pareigūnai taip pat liko nustebę tokiu incidentu ir jo aplinkybėmis.

VISĄ EPIZODĄ ŽIŪRĖKITE SIUŽETE, ESANČIAME STRAIPSNIO PRADŽIOJE.

Įvykis tiriamas.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer