Kineziologijos technika: 10 minučių per dieną ir jūs pamiršite apie ligą!

Dešimt minučių kasdienių užsiėmimų – ir jūsų gyvenimo energija žymiai padidėja, jūs tampate atsparesni stresui, pamirštate apie ligas.

Be to, programa gali tarnauti kaip greitojo reagavimo terapija, susijusi su nugaros skausmais, galvos skausmais, dažnais virškinimo sistemos negalavimais, psichologinėmis problemomis, susijusiomis su nuovargiu, sunkumais susikoncentruojant į konkretų atvejį, nuotaikų svyravimais.

Taigi, pratimai, kuriuos gali atlikti kiekvienas, įsiklausydamas į save.

1. Bakstelėjimas ant skydliaukės

Skydliaukė yra po smakru, kaklo viduryje. Kineziologijoje tai laikoma centrine žmogaus gyvybinės energijos valdymo pultą.

Sulenkite ranką šiek tiek atsipalaidavusiu kumščiu ir švelniai bakstelėkite ją ant kaklo 10 krūtinkaulio link, tada giliai įkvėpkite.

Pratimą pakartokite keletą kartų.

2. kaktos prisilietimas

Palieskite abiejų rankų pirštus prie abiejų priekinio kaulo išsikišimų virš antakių. Užmerkite akis ir tiek ilgai spauskite ant šių taškų, kol pajusite greitą pulsą. Po to atlikite sukamaisiais judesiais akis.

Šį pratimą rekomenduojama atlikti keletą kartų per dieną, taip pat atlikti šiuos veiksmus: vieną delną uždėkite ant kaktos, o kitą – ant kaklo galo, arčiau galvos nugaros. Ir laikykite jį taip, šiek tiek užsikimšę galvą, 1–2 minutes.

Jei norite patirti emocinį stresą, bakstelėkite pirštu į antakių centrus. Šis pratimas atpalaiduoja ir palengvina nerimą.

3. Ausies masažas

Masažuokite ausies lankelius nykščiu ir smiliumi, kol pajusite lengvą ausinių pašildymą. Geriausia nykštį uždėti ant ausies lanko užpakalinės dalies, rodomojo piršto priešais ausį. Po masažo šiek tiek traukite ausies lankelį atgal, kol pajusite audinių įtempimą.

4. Apie kvėpavimą

Paviršutiniškas kvėpavimas išstumia smegenis ir kūną iš pusiausvyros. Kadangi prioritetas priklauso smegenims, kūnas netenka galimybės naudotis deguonimi, reikalingu atlikti kitas gyvybines funkcijas. Net smegenyse antrinės išgyvenimo grandinės yra išjungtos. Taigi, jei nėra aiškių „šaltinio“ signalų, raumenys funkcionuoja nenormaliai, susitraukia arba tampa silpni.

Gilus, kontroliuojamas kvėpavimas subalansuoja tiek smegenis, tiek visą kūną. Jei  giliai kvėpuojame , deguonis prasiskverbia, masažuojamas ir užpildomas visas kūnas. Kai giliai  iškvepiame , toksinai natūraliai pašalinami per odą ir kitais natūraliais būdais.

Sąmoningai kontroliuojamą gilų kvėpavimą laikykite fizine mankšta – tai geriausias fizinis pratimas visam kūnui.

5. Energizatorius

Šis pratimas atpalaiduoja kūno raumenis. Dėl to pakyla deguonies lygis kraujyje, atsipalaiduoja kaklo ir pečių raumenys, padidėja smegenų skysčio srautas centrinėje nervų sistemoje. Pratimai padeda pažadinti visą kūną, ypač po varginančio darbo prie kompiuterio ar ilgo sėdėjimo.

Norėdami atlikti šį pratimą, padėkite rankas ant stalo priešais save. Pakreipkite smakrą į savo krūtinę. Pajuskite nugaros raumenų ištempimą ir pečių atsipalaidavimą. Giliai įkvėpdami mesti galvą atgal, sulenkti nugarą ir atidaryti krūtinę. Tada iškvėpkite, vėl atpalaiduokite nugarą ir nuleiskite smakrą prie krūtinės.

Jei atliksite šį pratimą 5-10 minučių, tada jis stimuliuoja ir padidina koncentraciją. Kūnas daro judesį, kuris suaktyvina vestibulinį aparatą, „pažadina smegenis“, atpalaiduoja pečių juostą. Tai pagerina klausą ir padidina deguonies cirkuliaciją, taip palengvinant nervų sistemos darbą.

Tai dar vienas būtinas pratimas dirbant prie kompiuterio. Po jo jaučiamės aktyvūs, kupini energijos ir pasiruošę apibendrinti savo mintis.

6. Energiniai siūlai

Norėdami atlikti energinį žiovulį, masažuokite raumenis, esančius aplink viršutinį žandikaulio ir laikinąjį sąnarį. Ši jungtis yra tiesiai prieš ausies angą ir yra jungtis, jungianti viršutinį ir apatinį žandikaulius.

Per šį jungtį praeina penkių pagrindinių kaukolės nervų kamienai, kurie kaupia jutiminę informaciją iš viso veido, akių raumenų, liežuvio ir burnos, kramtydami ir grodami garsą, suaktyvina visus veido, akių ir burnos raumenis.

Kai patiriame stresą, žandikaulis dažnai susitraukia, todėl impulsų perdavimas per šią sritį yra mažesnis. Energiniai žiogai atpalaiduoja visą veidą, o tada jutiminė informacija vyksta efektyviau.

Jei  vaikams  sunku skaityti, galima to priežastis yra tai, kad jų akys dirba nenuosekliai. Dėl streso vaikai taip pat gali blogai girdėti. Įtampa žandikaulio ir laikinojo sąnario srityje gali trukdyti jų pokalbiui, o tai taip pat veikia mąstymą. Energijos trynimas turi teigiamą poveikį. Dėl raumenų atpalaidavimo ir lengvesnio žandikaulio-laikinojo sąnario nervų funkcionavimo pagerėja visos susijusios akių, veido raumenų ir burnos funkcijos.

7. Fronto-pakaušio korekcija

Fronto-pakaušio korekcija padeda atkurti kraujo apytaką smegenyse ir išbristi iš praeities, iš baimės. Rekomenduoju visiems, būtų puiku tai padaryti + pozityvus mąstymas: kvėpuokite ir vizualizuokite save taip, kaip norite būti laisvas ir džiaugsmingas.

Tai labai paprasta –  viena ranka ant kaktos, kita galvos gale, aš laikau tiek laiko, kad jaučiu pulsą ant rankos ant kaktos . Tai sakys, kad smegenų kraujotaka atsigavo.

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer