Košmaras pajūryje: užgriuvus smėlio piliai mirė 11-metis

11-metis berniukas tragiškai mirė Čilės paplūdimyje, kai didžiulė smėlio pilis, kurią jis pastatė su draugu, užgriuvo ant jo.

Nežinomas jaunuolis šeštadienį, rugpjūčio 27 dieną, kasinėjo paplūdimyje Čilėje, Maulės regione su to paties amžiaus draugu. Abu moksleiviai gyveno netoliese ir išvyko žaisti be tėvų.

Vaikai pastatė milžinišką smėlio pilį, o tada, remiantis Pelluhue savivaldybės ekstremalių situacijų ir civilinės saugos informacija, vienas berniukas bandė po ja iškasti tunelį.

Kol tunelis vis gilėjo, jaunuolis nusprendė įšliaužti vidun ir iškrapštyti smėlį, rašo mirror.co.uk.

Tada ant jo nugriuvo visa smėlio pilis

Buvo iškviesti berniuko tėvai, kurie nuskubėjo į įvykio vietą pasistengti išgelbėti savo vaiką, nes buvo įspėta ir pagalbos tarnyba.

Galiausiai jie ištraukė berniuką iš po smėlio, ir jis buvo nuvežtas į ligoninę, kur atvykus medikai tragiškai paskelbė, kad jis mirė.

Skubios pagalbos skyriaus vadovas Nelsonas Gutierrezas patvirtino: „Dėl nelaimingo atsitikimo Peuno paplūdimyje žuvo vienuolikmetis nepilnametis, žaidžiantis su kitu to paties amžiaus vaiku.”

Kai buvo paskelbta apie jo mirtį, leitenantas Felipe Sepulveda iš Čanko policijos nuovados ragino daugiau rūpintis paplūdimiu.

Jis pasakė: „Suaugusieji ir tėvai turėtų būti netoliese, kai nepilnamečiai užsiima įvairia veikla, kad išvengtų visų nelaimingų atsitikimų ir užkirstų tam kelią.”

Kaukeneso kriminalinių tyrimų brigada tiria tragediją.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer