Budraitytė skubiai įspėja 2 ženklus: ateina sunkus laikotarpis

Pilnaties savaitė iš tiesų yra nerami daugumai lietuvių. Laimei, netrukus pasirodysianti delčia leis šiek tiek atsikvėpti, tačiau porai Zodiako ženklų atstovų, visgi, teks ir toliau pasisaugoti. Ką artėjant delčiai reikėtų padaryti dalinasi astrologė, būrėja Vaiva Budraitytė.

Vaiva Budraitytė sako, kad sudėtingas periodas ir toliau bus jaučiamas lietuviams, tačiau priduria, kad galimi sunkumai prasidės esant delčiai. Mažėjantis mėnulis sunkumus šiek tiek supaprastins, todėl neteks daug nerimauti.

„Tam tikri iššūkiai sutaps su delčia, todėl nesijaus didelis problemų augimas. Visgi, delčios laikotarpiu baikite visus pradėtus darbus, nesiimkite naujų.

Be to, būkite atsargūs, kadangi išlieka padidinta konfliktų rizika. Reikėtų vengti nesutarpimų, pykčių ir konfliktų. Tačiau, jeigu jų ir pasitaikys – didelio pavojaus nebus, konfliktai neišaugs į didžiulius nesutarimus“, – sako astrologė.

Atsarga gėdos nedaro

Artėjantis delčios periodas bus ganėtinai sėkmingas Ožiaragiams bei Jaučiams. Tačiau pasisaugoti turėtų Žuvys, Vėžiai:

„Šiems ženklams reikėtų būti ypatingai atsargiems, kadangi jiems laikotarpis bus sudėtingesnis. Apskritai galima teigti, kad delčia nebus palanki Lietuvai, situacija bus sudėtinga.“

Be to, anot Vaivos, delčios laikotarpiu ypač palanku susirūpinti savo gerove, užsiimti vaisių džiovinimo, daržovių konservavimo veikla.

„Dabar yra puikus metas tvarkyti derlių, džiovinti vaisius, uogas, konservuoti daržo gėrybes. Turėsite ir ląstelienos iš atsargų, ir būsite sveiki, nesirgsite!“ – priduria nusišypsodama ji.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer