Kruvinas incidentas boulingo salėje: nušautas 28-erių reperis Takeoff

Lapkričio 1-osios naktį nušautas reperis Takeoff. Jis buvo žinomas dėl tokių hitų kaip „Versace“ ir „Bad and Boujee“, kuriuos sukūrė kartu su kitais reperiais Quavo ir Offset.

Teisėsaugos šaltiniai ir keli liudininkai pasakoja, kad incidentas įvyko 2.30 val., tuomet policininkai gavo iškvietimą, kad boulinge „810 Billiards & Bowling Houston“ nušautas vyras, rašo TMZ.

„Takeoff žaidė su kauliukais, tuomet kilo ginčas ir kažkas šovė jam į galvą. Įvykio vietoje konstatuota mirtis“, – pranešė policija.

Likus porai valandu iki mirties, 28-erių Takeoff savo instagrame pasidalijo asmenuke iš boulingo. Įvykio metu buvo šauta į dar du žmones, jie išvežti į ligoninę. Hiphopo grupės narys koncertuodavo kartu su savo dėde Quavo ir pusbroliu Offset.

Socialiniuose tinkluose draugai ir gerbėjai pagerbė mirusį reperį.

„Prisimenu, kad Takeoff buvo labai žemiškas, šaunus vyrukas, – rašė boksininkas Chrisas Eubankas jaunesnysis. – Negaliu patikėti, tas pats įvyko dar vienai jaunai juodaodei žvaigždei, kuri buvo nužudyta be jokios priežasties, kažkas šioje industrijoje tikrai turi keistis.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer