Lavoną vaidinęs Repšys užmigo vidury spektaklio: to, kas vyko po to, Bareikis nepamiršta iki šiol

Vidas Bareikis – plačiai žinomas dainų autorius ir atlikėjas, savo pasirodymus gebantis paversti pačiais tikriausiais šou, retai praeinančiais ir be plyšusių marškinėlių. Tiesa, iki karjeros olimpo V. Bareikio gyvenime buvo visko, o vienas įsimintinesnių kuriozų įvyko tada, kai jis ir aktorius Marius Repšys viename spektaklyje vaidino lavonus.

Pasirodo, kad vaidinti lavonus nėra taip paprasta, kaip galėtų pasirodyti iš pradžių. Ypač kai scenoje maloniai šildo lempos, o pats esi ne juokais pavargęs. Tokie buvo ir M. Repšys bei V. Bareikis. Tačiau pastarasis sugebėjo išgulėti neužmigęs, o Marius labai saldžiai užsnūdo. Tačiau kai tik kitas spektaklio aktorius užmovė Mariui lavono kortelę, šis kaipmat prabudo.

„Ir Marius toks: o tu job*****. Vat grynai. Atsikelia, supranta, kas įvyko, iš lėto ėmė leistis“, – kaip M. Repšys atsibudo vidury spektaklio pavaizdavo V. Bareikis.

Tiesa, besileisdamas žemyn ir jau atsigulęs aktorius niekaip nesugebėjo sulaikyti juoko.

„Jis žvengia bilekaip. Nuo to ir aš juokiausi… Ir mes abudu, salėje visi žmonės žvengti pradėjo“, – pasakojo V. Bareikis.

J. Jankevičius pastebėjo, kad tai, tikriausiai, buvo visai ne komedijinis spektaklis, tad juokui vietos ten neturėjo būti.

„Ten labai ne komedija“, – besijuokdamas pabrėžė V. Bareikis.

Ir tai – dar ne viskas. Tame pačiame spektaklyje V. Bareikiui ir M. Repšiui teko ir pašokti, bet ne bet ką, o striptizą. Ir štai tas šokis taip pat neapsiėjo be kuriozų – M. Repšys gavo tiesiai į tarpkojį.

Kaip tai nutiko, išgirskite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „Gero vakaro šou“ žiūrėkite kiekvieną trečiadienį 20 val. per TV3 televiziją!

VISĄ LAIDĄ PAMATYKITE ČIA:

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer