Lietuvoje viešintis Maksimas Galkinas Vilnių apipylė komplimentais: pažiūrėkite, koks grožis!

Lapkričio 8-osios vakarą Vilniaus „Compensa“ salėje savo pasirodymą surengė Rusijos išdaviku laikomas humoristas Maksimas Galkinas. Lietuviškai prakalbęs ir uždainavęs vyras tyčiojosi iš Vladimiro Putino, nevengė pašiepti Rusijos veiksmų.

Kaip skelbė organizatoriai, visų, nusipirkusių bilietus, laukia naujos ir jau pamėgtos parodijos, humoristinės miniatiūros bei muzikiniai pasirodymai.

Apie apsilankymą Lietuvoje taip pat byloja ir jo socialiniai tinklai, kuriuose gausu įrašų ir iš pasirodymų, ir vaizdų iš paties miesto.

„Mylimas vaizdas į Vilnių nuo Gedimino bokšto – koks grožis atsiveria! Ką aš save rodau, tuoj grožį parodysiu“, – nukreipdamas kamerą į sostinę sakė M. Galkinas.

Po pirmojo koncerto Lietuvoje Maksimas džiaugėsi susirinkusia publika ir svetingumu.

„Praėjo pirmasis koncertas Vilniuje. Ačiū, mano mielieji žiūrovai! Kaip visuomet šiltas priėmimas. Daugiau kaip 20 metų atvažiuoju su soliniais koncertais į svetingąją Lietuvą ir visuomet esu laimingas po šių susitikimų“, – paviešinęs koncerto ištraukas rašė humoristas.

Scenoje M. Galkinas visada vienas, tačiau jis meistriškai įkūnija daugybę skirtingų žmonių – nuo politikų iki šou verslo atstovų. Humoreskos, anekdotai, taiklūs ir juokingi pastebėjimai apie šių dienų aktualijas ir, žinoma, parodijos! M. Galkinas visada pataiko į dešimtuką: pastebi ryškiausius parodijuojamo žmogaus charakterio bruožus, elgesio ypatumus, mimikos ir balso subtilybes, skelbiama compensakoncertusale.lt.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer