Londoną apdainavęs Lepsas į jį nebepateks: liejo įtūžį

Panašu, kad Putino kraugerišką karą palaikančio atlikėjo Grigorijaus Lepso daina „Я уеду жить в Лондон“ (liet. – aš išvažiuosiu gyventi į Londoną) liks tik žodžiais. Neseniai jo duotas prašymas vizai į Londoną buvo atmestas po 4 mėnesių svarstymo. Panašu, kad atlikėjui kurį laiką Didžiojoje Britanijoje apsilankyti nepavyks.

Į nemalonią situaciją pateko Rusijos dainininkas Grigorijus Lepsas, palaikantis kruviną Putino politiką ir ne kartą su propagandinėmis dainomis važinėjęs į laikinai okupuotas Rusijos teritorijas. Prieš keturis mėnesius jis kreipėsi į Didžiosios Britanijos ambasadą, prašydamas gauti vizą ir apsilankyti Jungtinėje Karalystėje. Visgi viza jam nebuvo išduota, rašo UNIAN.

Apie tai rašo Rusijos žiniasklaida. Atlikėjas jau pakomentavo atsisakymą išduoti vizą, aiškiai rodydamas nepasitenkinimą. „Visų mėgstamiausias miestas manęs ten neįleidžia“, – sakė Grigorijus.

Be to, jis negali patekti į Vokietiją, kur jam suplanuotas turas. Renginys atidėtas jau trečią kartą.

„Esu visiškai tikras, kad turas įvyks – organizatoriai palaiko su manimi ryšį. Nors, atsižvelgiant į dabartinę realybę ir tai, kas vyksta šiame išprotėjusiame pasaulyje, nežinau, kaip bus. Bet aš visada pasiruošęs: mano lagaminas visada supakuotas“, – sakė Lepsas.

Primename, kad neseniai Lepsas koncertavo Donbase ir skyrė savo dainą žuvusiems okupantams.

Anksčiau rašėme, kad Putiną palaikantis dainininkas ir prastai pagarsėjęs alkoholikas Grigorijus Lepsas, matyt, ne visą dieną praleidžia gerdamas. Jis buvo pastebėtas viename kovotojų poligonų Donbase, kur demonstravo savo sugebėjimus su ginklu.

Štai vaizdo įrašas, skelbtas Ukrainos naujienų agentūros UNIAN:

Dar visai neseniai vyras buvo pastebėtas su palydove, o visai neseniai surengė koncertą okupuotame Donbase.

G. Lepsas apie karą tylėjo, tačiau dabar nusprendė surengti koncertą, kuris skirtas rusų okupantams, skelbė stars.segodnya.ua

Instagrame jis pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame užfiksuotas kartu su vienu iš įsibrovėliu.

„Atvykome palaikyti vaikinų. Tikimės, kad šiek tiek atitrauksime juos nuo sunkios kasdienybės. Važiuosime į ligonines aplankyti sužeistų karių, sužeistų vaikų, padalinsime jiems muzikos įrašų, padalinsime pinigų“, – žadėjo putinistas.

Panašu, jog vyras „pamiršo“, kad dėl sužeistų žmonių yra kalti rusų okupantai, kurie ir pradėjo karą Ukrainoje.

Kiek vėliau vyras pasidalijo ir nuotrauka su DLR lyderiu Denisu Pušilinu. Fotografijoje – vyras pozavo prie vaišių stalo.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer