Susituokė aktorius Arnoldas Eisimantas ir šokėja Ieva Konopliovaitė: aukso žiedus sumainė pajūryje

Rugpjūčio 23-iąją Nidoje žiedus sumainė ir amžinąją meilę vienas kitam prisiekė aktorius Arnoldas Eisimantas ir šokėja Ieva Konopliovaitė. Pora susituokė po dvejų metų draugystės.

Kaip nurodoma Neringos savivaldybės puslapyje, poros santuoką įvyko antradienį, 14:30. Jų santuoka įregistruota ne civilinės metrikacijos skyriuje, o pačios poros pasirinktoje vietoje.

Primename, kad vyras anksčiau buvo vedęs aktorę ir atlikėją Ingą Jankauskaitę. Prieš dvejus metus pasklido žinia, kadjie pasuko skirtingais keliais.

Pora jau kurį laiką nebegyvena kartu.

Žmonės.lt žiniomis, poros artima draugystė baigėsi, o šis faktas nėra paslaptis ir judviejų bičiuliams.

Tiesa, apie skyrybas pora nekomentuoja. Apie tai, kad aktoriai išsiskyrė, kalbos ėmė sklisti jau praeitų metų žiemą. Artimų šaltinių teigimų, Inga šiuo metu jausmus puoselėja kitam žmogui.

2019-ųjų rudenį Inga savo gerbėjams pristačiusi kūrinį „Saugok save“ užminė mįslę, moteris kalbėjo, kad kūrinys yra apie aktualią temą – išsiskyrimus.

Neseniai Inga prakalbo apie meilę sau. Moteris išleido naujausią kūrinį „Veidrodžiai meluoja“. I. Jankauskaitės teigimu, geresnio laiko išleisti ir nebuvo, nes kūrinys apie meilę sau, apie laiką, kuomet gali pasikapstyti savyje, o šiuo periodu laiko tam turi kiekvienas.

„Daina apie meilę sau. Kiekvienam protingam žmogui pažįstamas būsenas, kuomet esi nepatenkintas savimi, kuomet viskas atrodo ne taip, ne ten, ne dėl to… ir kuo ilgiau tame kapstaisi, tuo sunkiau objektyviai pamatyti, kad tai tėra „audra stiklinėje“.

Pajutau, kad ši situacija yra idealus laikas šiai dainai pasirodyti. Visi turėjome laiko pasikapstyti savyje, peržiūrėti prioritetus, nukreipti žvilgsnį į savo vidų. Pajutau, jog noriu ir galiu priminti – veidrodžiai meluoja. Kiekvieno viduje ir griovėjas, ir kūrėjas. Linkiu taikos tarp jų ir nepamiršti – vidus formuoja išorę, kas vitrinoje, tas ir parduotuvėje“, – mintimis dalijasi dainininkė.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad viešumoje, didelio gerbėjų dėmesio sulaukusi pora, pasirodė prieš trejus metus, Emilio Vėlyvio filmo „Zero 3“ premjeroje.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer