Maksimui Galkinui iškelta baudžiamoji byla: jam gresia iki 7 metų laisvės atėmimo bausmė

Rusijoje karą Ukrainoje smerkiam humoristui Maksimui Galkinui iškelta baudžiamoji byla. Jis kaltinamas, jog šmeižia Rusiją ir jos armiją.

Komikas gali būti sulaikytas Turkijoje ir išduotas Rusijai, skelbė unian.ua.

„Rusijoje Galkinui iškelta baudžiamoji byla. Prisišnekėjo, ir pagal straipsnį jam gresia kalėjimas“, – savo „Instagram“ puslapyje paskelbė Rusijos deputatas Romanas Chudjakovas.

Anot jo, Galkinas gali būti sulaikytas Turkijoje ir išduotas Rusijai: „Atsižvelgiant į viską, kas buvo pasakyta, ir visuomenės pasipiktinimą, Maksimas Galkinas gaus apie septynerius metus.“

Pažymėtina, kad tokį rusų pasipiktinimą sukelia tai, kad Maksimas Galkinas nuo pat pirmųjų karo Ukrainoje dienų smerkia šalyje pralietą kraują. Savo socialiniuose tinkluose jis pasakoja apie visus karo baisumus ir smerkia nusikalstamą Kremliaus režimą.

Primename, kad kiek anksčiau rašėme apie M. Galkiną.

Neseniai socialiniuose tinkluose pradėjo plisti Maksimo Galkino fotografija, kurioje jis atrodė pavargęs ir jo išvaizda glumino gerbėjus. Netrukus vyras parodė, kaip iš tiesų atrodo.

Garsus humoristas Maksimas Galkinas laisvalaikį leido su sūnumi.

Savo „Instagram“ istorijose jis paskelbė vaizdo įrašą, kuriame jis kartu su Harry važiuoja dviračiais per mišką. Dukros Lizos ir žmonos Alos Pugačiovos šalia nebuvo.

Maksimas Galkinas (nuotr. Instagram)

Alos Pugačiovos ir Maksimo Galkino sūnus (nuotr. Instagram)
Primename, kad anksčiau rašėme apie gluminančią M. Galkino išvaizdą.

Rusų komikas Maksimas Galkinas remia Ukrainą nuo pirmųjų karo dienų. Jis griežtai smerkia nusikalstamą V. Putino režimą ir net savo koncertuose renka pinigus pabėgėliams paremti.

Toks drąsus humoristo poelgis nebuvo nepastebėtas Rusijoje. Rusai jį užpuolė kaltinimais Tėvynės išdavyste ir nebenori jo matyti bei eiti į jo koncertus, skelbė unian.ua.

Tikriausiai dėl visko, kas vyksta, Galkinas patiria stresą ir įtampą. Visa tai paveikė jo išvaizdą. Socialiniuose tinkluose išplito nuotrauka, kurioje jis atrodo 10 metų vyresnis.

Pasak gerbėjų, jis atrodo pavargęs, o tai matosi ir iš jo akių.

Maksimas Galkinas ir Ala Pugačiova (nuotr. socialinių tinklų)
Atkreipkite dėmesį, kad pirmosiomis karo dienomis Galkinas ir Pugačiova paliko Rusiją. Iš pradžių jie gyveno Izraelyje, o dabar išvyko į Latviją.

Primename, kad kiek anksčiau rašėme apie M. Galkino ir A. Pugačiovos pasitraukimą iš Rusijos.

Kaip žinia, Maksimas Galkinas atvirai pareiškė, kad Rusija bombarduoja taikius ukrainiečius, o Ala Pugačiova, nors apie tai nieko viešai nekalba, tačiau palaiko savo vyrą.

Rusijos propagandistas Antonas Krasovskis tikino artimiausiu metu planuojantis visam pasauliui atskleisti tariamai šokiruojančias detales apie Rusijos primadona. Apie tai rašo Rusijos žiniasklaida.

Nenuostabu, nes kiekvieną dieną Rusijoje aktyviai mėtomas purvas į Izraelį išvykusius Alą Pugačiovą ir Maksimą Galkiną. Būtent Galkinas pirmasis sulaukė kritikos, ragindamas sustabdyti civilių gyventojų žudymą ir sustabdyti karą. Jis taip pat pareiškė, kad dalį savo koncertų pelno skirs ukrainiečiams, nukentėjusiems nuo Rusijos,

Dėl to propagandistai pradėjo „puolimą“.

„Girdėjau Alos frazę: Jei pradės bylą Maksimui, tai aš pradėsiu kalbėti ir nesiliausiu, dėl žmonių“, – sakė rusų kolekcininkas, galerininkas ir publicistas Maratas Gelmanas.

Šį pareiškimą pakomentavo V. Putino gerbėjas, žurnalistas Antonas Krasovskis.

„Aš asmeniškai to negirdėjau iš Alos, bet mes taip pat turime ką apie ją papasakoti. Ala, papasakokite mums, kaip prašėte savo viršininko pinigų jubiliejui, o jis jums parodė jūsų skolas kazino“, – rėžė A.Krasovskis.

Propagandistas taip pat įsitikinęs, kad Galkinas su šeima Izraelyje ilgai neužsibus ir ieškos naujos šalies gyventi.

Visai neseniai rusų propagandistai žiniasklaidoje paskleidė informaciją, kad vieno pasirodymo metu komikas Maksimas Galkinas neva buvo sumuštas.

Rusijos žiniasklaida aktyviai pradėjo skleisti informaciją apie incidentą viename iš Maksimo Galkino pasirodymų. Neva dėl „pokštų apie tėvynę“ vienas iš žiūrovų metė į jį obuolį, o tai humoristui po akimi paliko mėlynę, rašo UNIAN.

Rusijos melagienų skleidėjai paskelbė Galkino vaizdo įrašo ekrano kopiją, kurioje jis tariamai turi mėlynę. Tikėtina, kad jie tai padarė su „Photoshop“, nes vaizdo įraše ant jo veido mėlynės nematyti.

Pats atlikėjas nusprendė pakomentuoti šią informaciją „Instagram“ istorijose pasirodydamas be filtrų. Iš jų akivaizdžiai matosi, kad Maksimas po akimi neturi mėlynės.

„Kramtau obuolį. Vaikai ilgai ieškojo mano pamuštos akies naujienose, o dabar juokiasi“, – rašė Alos Pugačiovos vyras.

Jis taip pat paskelbė vartotojų komentarų ekrano kopijas, kuriose gerbėjus domino fiktyvaus incidento detalės:

„Kaip tavo akis, Maksimai?“, „Ar skanus obuolys?“ – rašė jie.

Garsus Rusijos parodikų kūrėjas ir komikas Maksimas Galkinas jau kurį laiką su šeima gyvena Izraelyje. Anksčiau vyras socialiniuose tinkluose paskelbė nuotrauką su savo šeima, taip paminėdamas savo 46-ąjį gimtadienį.

Retoje šeimos fotografijoje, kurioje M. Galkinas užfiksuotas su savo žmona Ala Pugačiova ir judviejų vaikais Liza ir Hariu, šeima matoma prie šventinio stalo.

„Gimtadienis! Šeima – tai jėga!“ – po kadru rašė komikas.

Komentaruose gerbėjai suskubo komiką pasveikinti ne tik su gimtadieniu, bet ir pagirti jo žmoną dėl itin jaunatviškos išvaizdos. Dalis sekėjų negalėjo patikėti, kad moteriai jau 73-eji.

Primename, kad jau anksčiau rašėme apie poros išvykimą į Izraelį.

Panašu, jog moteris be darbo neketina sėdėti.

Ala Pugačiova užregistravo „Primadonna“ prekės ženklą, skirtą akinių ir ginklų prekybai, skelbė užsienio žiniasklaida.

Dainininkė Ala Pugačiova Rusijoje įregistruoja prekės ženklą „Primadonna“. Tai pranešė „Mash Telegram“ kanalas, remdamasis šaltiniu.

Su prekės ženklu visų pirma bus galima gaminti kosmetiką, dronus, 3D akinius, nėščiosioms skirtus gaminius, ginklus ir amuniciją.

Šiuo metu Izraelyje esanti dainininkė pranešimų apie prekės ženklo registraciją kol kas nekomentavo.

Primename, kad Maksimas Galkinas atvirai pasisakė esantis prieš tokius veiksmus ir nepateisinantis tokių valdžios sprendimų.

Savo poziciją vyras išreiškė socialiniame tinkle.

„Nuo pat ankstyvo ryto palaikome ryšį su artimaisiais ir draugais iš Ukrainos! Negaliu apsakyti žodžiais, kaip jaučiuosi! Kaip tai įmanoma! Karas negali būti pateisinamas! Jokio karo“, – pirmąją karo dieną instagrame rašė M. Galkinas.

Toks M.Galkino pasisakymas nepraslydo pro akis valdantiesiems, jie sukūrė propagandinį vaizdo įrašą, kuriame žmonės stovi prie kasų ir prašo grąžinti pinigus mokėtus į jo koncertą. Esą, jis šalies išdavikas.

Šeštadienį šaltiniai pranešė, kad Ala Pugačiova ir M.Galkinas su vaikais pastebėti Maskvos oro uoste, jie paliko šalį. Manoma, kad šeima apsistos Jūrmaloje.

Žurnalistė Božena Rynska patvirtino šią žinią: „Ala Pugačiova iš Rusijos išvyko vasario 28 d. per Vnukovo-3. Tai pranešė gyventojas, kuris tą pačią dieną išskrido į Angliją.“

Primename, kad išplatintame vaizdo įraše, kuriuo pasidalijo ir pats M.Galkinas pranešama, kad kovo 14-ąją turėjęs vykti koncertas yra atšaukiamas, taip nusprendė renginio organizatoriai.

Po pasidalytu įrašu žmonės ėmė rašyti palaikančias žinutes ir girti už drąsą.

„Ačiū jums už tai, ramybės mums visiems“, – rašė moteris.

„Jūs tikras žmogus, laikykitės!“, – linkėjo kitas komentatorius.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer