Mamos ir sūnaus elgesys kieme pribloškė vilnietę: „Gėda ir šlykštu žiūrėti“

„Gyvenu viename prestižiniame Vilniaus mikrorajone – aplink vien jaunos šeimos ir susikūrusi visai smagi bendruomenė. Ir nors iš pažiūros viskas atrodo labai mielai, kartais mūsų rajone nutinka pačių netikėčiausių įvykių“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi Sandra.

Mano buto langai išeina į kiemus, gerai matau visą žaidimų aikštelę ir joje nuolat žaidžiančius vaikus. Kartais jie ateina su tėvais, kartais – visiškai vieni arba grupelėmis. Paprastai daug dėmesio į juos nekreipiu, pažiūriu nebent tuo atveju, jei kažkas ima įtartinai rėkti ar pyktis.

Vis dėlto kartą man akis užkliuvo už berniuko, kuris kieme kelias valandas praleido su savo mama. Jis žaidė smėlio dėžėje, suposi, prabuvo pakankamai ilgai kieme, todėl, tikėtina, užsinorėjo į tualetą.

Pasibaisėjo, ką pamatė

Ir štai, kas įvyko tada: jo mama, supratusi, kad jos vaikas nori į tualetą, tačiau jo šalia nėra, nuvedė jį atlikti gamtinių reikalų į krūmus!

Tai va kokį pavyzdį šiuolaikinės mamytės rodo savo vaikams – su jos leidimu ir net stebėjimu, ar nieks nemato ir neina aplink, vaikas šlapinosi ant mūsų kieme augančių krūmų.

Man nesuprantamas toks super mamytės elgesys – tebūnie vaikai patys prisigalvotų tokių dalykų, jų mąstymas dar vaikiškas, tačiau kaip galima taip daryti mamai?

Nesistebiu, kad vieną dieną toks sūnus apšlapins ir mamoms gėlynus! Gėda, šlykštu – tikrai.

Autorius: skaitytoja Sandra

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer