Raisą Šarkienę vis dar pasiveja netekties skausmas: „Reikia prie visko priprasti“

Populiarioji dainininko Radžio gerbėja, eksentriškoji visuomenės veikėja Raisa Šarkienė išgyveno skaudžią šuns netektį, tačiau dabar jos namuose laksto naujas šeimos narys.

Naujienų portalui tv3.lt R. Šarkienė papasakojo apie šeimos dovaną ir skausmą, kurį išgyvena dėl mirusio augintinio.

R. Šarkienei šeima padovanojo beveik 3 mėnesių amerikiečių pilkąjį terjerą.

„Fainas šuniukas. Miręs šuniukas buvo Lordikas, o šį pavadinau Lardiku. Bet irgi plikutis, nei vieno plaukučio. Kūnelis švelnus… Laiminga labai esu“, – džiaugėsi ji.

Pasak pašnekovės, naujas šeimos narys jai suteikia daug džiaugsmo ir meilės: „Dar negaliu užmiršti savo Lordo, todėl turiu pati prirasti prie naujo šeimos nario. Kai atnešė jį – visi verkė. Ir iš laimės dėl naujo augintinio, ir dėl Lordo netekties. Reikia prie visko priprasti, bet labai laiminga dėl savo naujo grožio… Kiek jis drabužėlių dabar turi, kurie liko nuo ankstesnio augintinio. Šuo gyvena geriau nei žmogus.“

Džiugia žinia R. Šarkienė taip pat pasidalijo ir socialiniame tinkle.

„Šeimos dovana – naujas namų gyventojas šeimos narys Lardukas“, – feisbuke apie šeimos dovaną rašė ji.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad kiek anksčiau moteris pasakojo apie meilę gyvūnams.

„Man šunys – kaip žmonės. Mano vaikai suaugę, turi patys vaikų. Aš anūkų neauginu, augina patys vaikai. O močiutė paleista va taip. Labai skaudu, atsigauti negaliu, bet reikia eiti toliau, neleidžiu sau sėdėti.

Kad šuniukas bus – faktas. Noriu mažiuko, kad galėčiau jį vežioti, su juo vaikščioti. Visi tiek pripratę, kad aš su šuniu, kad kol visiems nepaskelbiau, kad Lordo nebėra, negalėjau į miestą išeiti dvi savaites“, – anksčiau kalbėjo ji.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer