Marijampolė persigandusi: mieste siautėja iškrypėlis – dieną vyriškis užpuolė mokines ir galimai jas tvirkino

Lietuvą krečia siaubingi nusikaltimai prieš vaikus. Šį kartą vyras užpuolė mergaites Marijampolėje ir jas galimai tvirkino. Nuo gašlūno nukentėjo dvi mergaitės, tačiau teisėsauga neatmeta, kad nukentėjusių gali būti ir daugiau. Vyriškis operatyviai sulaikytas.

Šią savaitę Marijampolė ūžia nuo kalbų, kad mieste siautėja iškrypėlis. Dieną gašlus vyriškis užpuolė mokines ir galimai jas tvirkino. Teisėsauga pradėjo tyrimą, bet neatskleidžia, kur vyras tykojo mergaičių. Tačiau socialiniuose tinkluose suvalkiečiai kalba, kad tai buvę prie vienos iš miesto gimnazijų.

„Kauno apygardos prokuratūra vadovauja ikiteisminiam tyrimui dėl jaunesnio nei 16 metų asmens tvirkinimo ir fizinio skausmo sukėlimo ir nežymaus sveikatos sutrikdymo. Ikiteisminio tyrimo duomenimis, vasario 1 dieną Marijampolės apskrities vyriausiame policijos komisariate gauti du atskiri pranešimai“, – komentavo Kauno apygardos prokuratūros atstovė Tautvilė Merkevičiūtė.

Įtariamasis jau sulaikytas, anksčiau teisėsaugai jis nebuvo žinomas.

„Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai labai operatyviai Marijampolės mieste sulaikė asmenį, įtariamą galimai įvykdžiusį nusikalstamą veiką“, – kalbėjo policijos atstovė.

Marijampoliečiai pakraupę, sako, greit vaikus visai bus baisu į lauką išleisti:

„Reikia saugoti vaikus, sudėtinga ir tėvams, reikia ir paimti iš mokyklos, o jei dirbantys tai…“

„Dar čia pas mus nebuvo girdėt tokių dalykų, bet va matyt vis dažniau pasitaiko tokių atvejų (…) krenta čia viskas žemyn, kažkaip tikrai baisu“

„Aš nesuprantu šitų laikų, nesuprantu kas čia darosi…“

Prašo kuo skubiau kreiptis nukentėjusiųjų

Kol kas nukentėjusių yra dvi nepilnametės, bet gali būti ir daugiau, pareigūnai prašo visų, kurių vaikai nukentėjo, kuo skubiau kreiptis į policiją.

„Byloje yra du nukentėję asmenys, tačiau atsižvelgiant į aplinkybes, kad nusikalstamos veikos galimai įvykdytos dienos metu, neatmetama versija, kad ikiteisminio tyrimo metu nukentėjusių gali ir padaugėti“, – sakė T. Merkevičiūtė.

 

Jei paaiškės, kad sulaikytas vyriškis pakaltinamas, už nepilnamečių tvirkinimą jam gresia kalėjimas iki 5-erių metų.

Visai neseniai siaubingas nusikaltimas įvykdytas ir sostinėje. Vilniuje vyras iš mokyklos grįžtančią 15-metę jėga nusitempė į mišką ir išprievartavo. Vien pernai Lietuvoje užregistruoti 300 seksualinių nusikaltimų, trečdalis jų susiję su nepilnamečiais.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer