Marijampolietės Kristinos svajonių vestuvės dužo į šipulius: „Priminė kaimo balių, kuriame trūko tik armonikos“

Marijampolietei Kristinai išsvajota šventė virto košmaru. Moteris pasakojo, kad nuo mažų dienų turėjo susikūrusi tobulų vestuvių viziją ir ilgai laukė tos dienos, kuomet svajonės taps realybe, tačiau, anot jos, šis gražus sapnas baigėsi visai kitaip nei ji norėjo.

Naujienų portalui tv3.lt Kristina papasakojo apie sudužusias tobulų vestuvių svajones.

Pasak pašnekovės, ji jau nuo mažų dienų žinojo, kaip turi atrodyti jos vestuvės.

„Skambėsiu banaliai, bet princesės bei įvairios pasakos padarė įtakos mano vaizduotei. Norėjau, kad mano vestuvėse skambėtų gyvo garso muzika, spindėtų porcelianiniai indai, o mano suknelė būtų lyg iš pasakos. Aišku, kad tokioms vestuvėms reikia krūvos pinigų, todėl stengiausi kuo įmanoma labiau sutaupyti. Manęs ir mano vyro laukė medaus mėnuo Turkijoje“, – sakė ji.

Kristina su mylimuoju Linu nusprendė, kad negailės pinigų vietai, kurioje vyks vestuvių šventė bei kelionei, todėl likusius reikiamus dalykus užsisakinėjo internete.

„Kiek ten grožio buvo… Akys visko norėjo, o ir kainas nesikandžiojo. Todėl užsakiau dekoracijų, kaspinų rožinių, balionų, stalo papuošimų, kėdžių papuošimų… Žinoma, kad čia susiradau ir svajonių suknelę, kurios viršutinė dalis buvo puošta nėriniais, o sijonas – pūstas. Ši suknelė nekainavo nė 100 eurų, todėl leidau sau užsisakyti net ir vakarinę suknelę, kuri buvo kuklesnė, bet taip pat labai daili. Taip laukiau šios siuntos, kad net naktimis sapnuodavau. Praėjo daugiau nei mėnesis ir visas šias prekes gavau… Su nekantrumu bėgau į paštą atsiimti siuntos ir pasimatuoti savo svajonių suknelę“, – kalbėjo Kristina.

Nuotaka teigė, kad dekoracijų net neapžiūrėjo ir iš karto išsiuntė savo draugei, kuri karts nuo karto dekoruoja šventes, kad ši galėtų padėti ruoštis vestuvėms, kurios laukė už 5 dienų.

„Pirmoji klaida buvo ta, kad stengiausi sutaupyti ir viską užsisakinėjau iš interneto… Antroji – kad net neišpakavau dekoracijų ir jas iškart išsiunčiau savo draugei… Išpakavau suknelių siuntinius ir likau šokiruota. Mano svajonių suknelė buvo tragiška. Pasimatavau ją ir atrodžiau kaip tortas, į kurį vos įtilpau. Stoviu priešais veidrodį ir verkiu… Visiška beskonybė… Nėrinių siūlės styro neužsiūtos, viršutinė dalis beveik nieko nedengia.. Užtrauktukas nugaroje irgi įplyšo, kai norėjau ją nusiimti… Supratau, kad visi pinigai išleisti veltui… Su tokia suknele net namuose būtų gėda vaikščioti. Atsidariau kitą siuntinį, kuriame buvo mano vakarinės dalies suknelė. Ši nekainavo net 15 eur. Ačiū Dievui, kad ji man buvo kaip tik, tačiau labai paprasta. Supratau, kad nebeturiu laiko ieškoti kitos suknelės ir teks tuoktis su ja“, – tęsė pasakojimą moteris.

Galiausiai išaušo vestuvių rytas. Moteris išskubėjo pas makiažo meistrę, kuri ją dailiai padažė. Pasak jos, ji ir neatrodė lyg iš pasakos, tačiau buvo laiminga, kad pagaliau ištarė amžiną „taip“ savo vyrui.

„Visi laukė to momento, kuomet mane pamatys su nuotakos suknele. Giminės žinojo, kad svajojau visai apie kitokią vestuvinę suknelę. Nepaisant to, vijau blogas mintis šalin ir nusprendžiau mėgautis akimirka. Sumainėme aukso žiedus ir išvykome atšvęsti meilės į sodybą. Panašu, kad mano svajonėms nebuvo lemta išsipildyti… Mano draugė, kuri puošė sodybą minėjo, kad dekoracijos atrodo ,,pusėtinai”, tačiau iš atsiųstų nuotraukų man viskas atrodė gerai. Bet, panašu, kad nuotraukos mane apgavo… sodybos salė atrodo pasibaisėtinai… Visos tos dekoracijos… Priminė kaimo balių, kuriame trūko tik armonikos. Sintetiniai rožiniai kaspinai… Ryškūs balionai… Ir vėl apsipyliau ašaromis… Ir vėl save kaltinau, kad bandžiau sutaupyti… Laimei, kad ši šventė greitai pasibaigė ir išskubėjau su vyru į Turkiją, kur pamiršau šį košmarą“, – atviravo ji.

Susidūrėte su panašia problema? Papasakokite mums – pramogos@tv3.lt, konfidencialumą garantuojame.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer