Mečislovas Subelis papasakojo, ką su Malinausku kalbėjo prieš mirtį: pokalbis tapo paskutiniu

Šeštadienį anapilin iškeliavęs Viktoras Malinauskas artimųjų ir draugų širdyse paliko neišdildomus prisiminimus.

„Itin kuklus, jautrus, mylėjęs sceną ir žmones.“ Taip apie jį atsiliepia ilgamečiai draugai, bičiuliai bei šeimos nariai.

Naujienų portalui tv3.lt apie paskutinius susitikimus su ilgamečiu bičiuliu ir scenos partneriu Viktoru papasakojo garsus verslininkas, sostinės kailių salono „Karališkas tigras“ savininkas Mečislovas Subelis.

Sutarė vėl susitikti 

Jis sako, ko gero, paskutinis matė Viktorą trečiadienį, likus vos kelioms dienoms iki mirties (V.Malinauskas mirė šeštadienį, lapkričio 12-ąją). 

„Praėjusį trečiadienį aš nuvykau aplankyti jo ir garsaus kompozitoriaus Algimanto Raudonikio, kurie tuo metu buvo Trakų reabilitacijos centre. Tada susėdome aktų salėje, pro langą matėsi ežeras ir ilgai kalbėjomės.

Mūsų trijų pokalbis trūko apie dvi valandas ir vėliau net slaugytojos atėjo ir pasakė, kad pacientams laikas pasiilsėti.

Nebūdavo taip, kad su Viktoru kalbame tik apie muziką. Jis labai mėgo giliai pafilosofuoti, pasikalbėti apie gyvenimo prasmę.

Jam buvo svarbūs įvairūs dalykai. Atsisveikindami abu sutarėme, kad kitą savaitę vėl susitiksime. Negalėjau patikėti, kad Viktoro po kelių dienų jau nebebus tarp mūsų“, – sakė M.Subelis.

Tai buvo širdies žmogus

Jis atviras – su estrados dainininkais, kurie per ilgus metus tapę gerais draugais, susitinka pakankamai dažnai.

„Rugpjūčio mėnesį Viktoras svečiavosi mano namuose Aš turiu sodą su žydinčiomis rožėmis, daug gražių augalų – jis visada sakė, kad pas mane randa ramybę, jis liko nakvoti, kalbėjomės iki ryto.

Kitą kartą jis pas mane atvyko su sūnumi, pavaišinau jį žvynabūdėmis, kurias jis labai mėgo.  Ir vėl kalbėjomės, daug bendravome. Tai buvo širdies žmogus“, – gražių žodžių negaili garsus verslininkas.

Mylėjo vaikus ir žmoną

Jis prisiminė, kaip Viktoras vasarą džiaugėsi, nes netrukus jo laukė atostogos su dukra. „Jis su pasididžiavimu man pasakojo, kad kartu su Viktorija vyks į Palangą, susitiks su buvusiais kolegomis, pabus ten, kur su dukra dienas leisdavo vaikystėje. Jo ir vaikų ryšys buvo labai tvirtas.

 

Viktoras labai gražiai atsiliepė ir apie savo mylimąją Eleną – jie pasikvietė mane į svečius, puikiai praleidome prancūzišką vakarą. Tai vyko likus pusantro mėnesio iki jo mirties.“

Kaip sakė M.Subelis, labai gaila, kad Lietuva neteko tokio talento ir tokio šilto žmogaus, kuriam rūpėjo ne tik muzika, kūryba, bet ir itin gilūs bei prasmingi gyvenimo momentai bei klausimai.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer