Medvedevas pratrūko: ragina europiečius sukilti prieš sankcijas Rusijai, antraip jie „skalbs“ tualetinį popierių

Vladimiro Putino bendražygis Dmitrijus Medvedevas išliejo įsiūtį ant Europos dėl Rusiją varžančių sankcijų. Jis kvietė europiečius „netylėti“ ir sukilti prieš valdžią, kad esą nereikėtų sulaukti šaltos žiemos „su išjungta dujine virykle ir šaltu radiatoriumi“. Jis įsitikinęs, kad europiečiai patys sau kenkia, griežtindami sankcijas Rusijai ir dėl to neva priversti „skalbti tualetinį popierių“.

Kremliaus pakalikas D. Medvedevas mano, kad Europos gyventojai dėl sankcijų priversti „skalbti“ tualetinį popierių, praneša „Radio Svoboda“.

Rusijos Saugumo Tarybos pirmininko pavaduotojas Dmitrijus Medvedevas ketvirtadienį paskelbė pareiškimą, kuriame ragina ES šalių gyventojus „netylėti“ ir reikalauti valdžios, kurią Medvedevas pavadino „puspročiais“, atkurti visaverčius ekonominius santykius su Rusija.

„Nauda akivaizdi – žiemą kompanijoje su Rusija daug šilčiau ir patogiau nei išdidžioje vienatvėje su išjungta dujine virykle ir šaltu radiatoriumi“, – „Telegram“ kanale rašė Medvedevas.

Ir papildė, kad „kaina už demokratiją“ ir „noras nubausti“ Rusiją, kuri „nepakenkė nė vienam ES piliečiui savo operacijos metu Ukrainoje“, yra tai, kad europiečiai yra priversti „skalbti“ tualetinį popierių.

D. Medvedevas taip pat nurodė kai kurias nuomonių apklausas, pagal kurias „nuo trijų ketvirtadalių iki 90 procentų ES piliečių kategoriškai nenori dalyvauti karo veiksmuose Kyjivo režimo pusėje“. Nuorodų į tyrimus jis nepateikė.

Vladimiro Putino šalininkas tikino, kad neva Europoje absoliuti dauguma gyventojų palaiko Rusijos režimą ir nori draugiškų santykių.

„Daugiau nei pusė ES šalių gyventojų visiškai netrokšta nutraukti ryšių su Rusija. Jie nori visaverčių santykių, kaip buvo anksčiau. Normalūs asmeniniai kontaktai, rusiški energijos ištekliai katilinėse, mūsų produktų rinka, sėkminga prekyba, mūsų turistai mūsų muziejuose ir kavinėse“, – rašė jis.

D. Medvedevas ragino ES gyventojus „netylėti“ ir reginti Vyriausybes priimti Rusijai palankius sprendimus.

„Taigi veikite, Europos kaimynai! Netylėkite. Kvieskite savo kvailius atsakomybėn. Ir mes jus išgirsime“, – kvietė D. Medvedevas.

Portalas tv3.lt jau rašė, kad D. Medvedevo vieši pasisakymai glumina daugelį, paskutinieji jo įrašai buvo trinami, o apkaltinti liko mįslingi „įsilaužėliai“.

Anksčiau viešai pareiškęs, kad „nekenčia Vakarų“ D. Medvedevas paviešino ilgą žinutę, kurioje kalbėjo apie Sakartvelo, Kazachstano, Moldovos „susigrąžinimą“ ir netgi SSRS atkūrimą. Vėlyvas įrašo laikas neturėtų stebinti, nes D. Medvedevas dažnai rašo jam patogiu laiku, netgi naktį.

„Manęs pastaruosius mėnesius dažnai klausia, kodėl mano įrašai „Telegram“ tokie aštrūs. Atsakau – aš jų nekenčiu. Jie yra niekšai ir išgamos. Jie nori mirties mums, Rusijai. Ir kol aš gyvas, aš darysiu viską, kad jie išnyktų“, – rašė jis.

Kitos dienos rytą D. Medvedevo padėjėjas Olegas Osipovas naujienų agentūrai TASS pareiškė, kad į Rusijos Saugumo Tarybos vicepirmininko paskyrą „Vkontakte“ buvo įsilaužta. Nepaisant tokių pareiškimų, tai yra oficiali D. Medvedevo paskyra, apsaugota kelių lygių verifikacijos sistema.

Tai reiškia, kad be prieigos prie D. Medvedevo telefono prisijungti prie jo paskyros yra itin sudėtinga. Maža to, panašaus pobūdžio žinutės anksčiau pasirodydavo paties buvusio Rusijos premjero iniciatyva, o ir nuo šiose žinutėse išdėstytų minčių jis neatsiribojo. Keista ir tai, kad tariamą įsilaužimą žiniasklaidai komentavo jo padėjėjas, o ne jis pats.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer