Medvedevas užsiputojo dėl saugumo garantijų Ukrainai: ėmė cituoti Bibliją ir grasinti Vakarams

Buvęs Rusijos prezidentas Dmitrijus Medvedevas antradienį išliejo tulžį dėl Ukrainos ir Vakarų valstybių jai skiriamos pagalbos, grasinančiai cituodamas Bibliją ir eilinį kartą kalbėdamas apie Trečiojo pasaulinio karo pradžią.

Ukrainos prezidentūra, kartu su užsienio šalių atstovais, sukūrė ir antradienį pristatė „Kyjivo saugumo sutartį“, kurioje numatyta daugiapakopė pagalbos Ukrainai programa. Be pagrindinių Ukrainos sąjungininkių – JAV, Didžiosios Britanijos, Kanados, Lenkijos, Italijos, Vokietijos, Prancūzijos, Australijos, Turkijos – sutartį turėtų pasirašyti ir Šiaurės Europos ir Baltijos šalys.

Ši sutartis, Ukrainai turinti pakeisti NATO užnugarį iki ji taps Aljanso nare, įsiutino Rusijos saugumo tarybos pirmininko pavaduotoją D. Medvedevą, kuris savo „Telegram“ paskyroje paplūdo grasinimais ir Biblijos eilutėmis.

„Kyjivo kamarila (isp. camarilla – slaptas kabinetas) pagimdė „saugumo garantijų“ projektą, kuris iš tikrųjų yra trečiojo pasaulinio karo prologas. Aišku, Ukrainos naciams jokių „garantijų“ niekas neduos. Juk tai beveik tas pats, kas taikyti NATO 5 straipsnį – tas pats šūdas, tik vaizdas iš šono. Todėl baisu.

Mūsų prisiekę draugai – įvairaus kalibro Vakarų bosai, kuriems skirtas šis isteriškas kreipimasis – pagaliau turi suprasti vieną paprastą dalyką. Tai tiesiogiai susiję su NATO hibridiniu karu su Rusija. Jei šie puspročiai tęs nevaržomą Kyjivo režimo pumpavimą pačiomis pavojingiausiomis ginklų rūšimis, tai anksčiau ar vėliau karinė kampanija pereis į kitą lygmenį. Iš jos išnyks matomos ribos ir galimas konfliktuojančių šalių veiksmų nuspėjamumas. Ji laikysis savo karinio scenarijaus, įtraukdama į jį naujus dalyvius. Visada taip buvo“, – „Telegram“ rašė D. Medvedevas.

Čia pat jis ėmė cituoti Bibliją.

„Ir tada Vakarų šalys negalės sėdėti savo švariuose namuose ir butuose, juokdamosi, kaip jos atsargiai silpnina Rusiją per įgaliotinius. Viskas aplink juos liepsnoja. Jų žmones visiškai apima sielvartas. Jie tiesiogine to žodžio prasme sudegins žemę ir išlydys betoną. Mes taip pat gausim daug. Visiems bus labai, labai blogai. Juk sakoma: „Nuo šių trijų negandų – nuo ugnies, dūmų ir sieros, išėjusios iš jų nasrų, trečdalis žmonių mirė“ (Apr. 9,18).

Tačiau kol kas siaurapročiai politikai ir jų kvaili ekspertai, mąsliai sukdami rankose vyno taurę, kalba apie tai, kaip jie gali susidoroti su mumis neįsiveldami į tiesioginį karą. Buki idiotai, turintys klasikinį išsilavinimą“, – savo žinutę baigė D. Medvedevas.

Primename, kad pagal „Kyjivo saugumo sutartį“ Ukrainai karinės pagalbos garantijas suteiktų ribota šalių grupė (ES, JAV, Didžioji Britanija, Australija ir Turkija). Kartu su kitomis valstybėmis jai būtų užtikrinama ilgalaikė pagalba ir sisteminės sankcijos Rusijai.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer