Rusų kario žioplumui nėra ribų: apiplėšęs butą paliko savo nuotrauką

Rusijos kariuomenė Ukrainoje pasižymi ne tik žiaurumu, bet ir kvailumu, rašo „UNIAN“. Rusijos karys apiplėšė butą Irpinėje ir išeidamas buto šeimininkei Valerijai paliko savo nuotrauką. Ją namo grįžusi moteris rado po kilimu.

Apie tai ji pasakojo „Ukrainska pravda“ komentare.

Valerija pasakoja, kad savo bute po kilimu rado rusų kario nuotrauką, kurią jis padarė fotoaparatu „Polaroid“.

„Gegužės 14 d. jį radau (nuotrauką – aut. past.) po kilimu. Prieš tai pamačiau, kad mano „Polaroid“ fotoaparatas buvo sugadintas, ir jo net neįjungiau. Maniau, kad jie galėjo į jį kažką įdėti. Kai pamačiau nuotrauką, supratau, kad kareivis manė, jog jis neveikia, nes iš pradžių nuotrauka buvo juoda. Jai reikia laiko išryškėti“, – kalbėjo moteris.

Valerija Irpinėje gyvena „Green Yard“ komplekse, kuriame rusai praleido tris savaites.

„Okupacijos metu nebuvome mieste. Mūsų kaimynai visą laiką gyveno rūsyje. Pasak jų, mūsų butas buvo pirmoji vieta, kurią jie pradėjo apiplėšinėti, nežinau kodėl, gal todėl, kad mes vieninteliai turėjome oro kondicionierius“, – sakė Valerija.

Ji pažymėjo, kad rusų kariai iš jos namų pavogė daugiau kaip 10 auksinių papuošalų ir kitų vertingų daiktų.

Rusija dar vasario 24 d. pradėjo karą Ukrainoje. Rusijos pajėgos užėmė ne tik karinius dalinius, oro uostus ir kitus stategiškai Ukrainos pajėgoms svarbius objektus, bet ir smonė civilinei infarstruktūrai.

Kovo 28 d. Irpinė buvo išlaisvinta nuo rusų pajėgų.

Miesto meras Oleksandras Markušynas pasakojo, kad Rusijos kariškiai žiauriai nusiaubė Irpinę – naikino viską, kas pasitaikydavo jų kelyje, šaudė gyventojus, tyčiojosi iš moterų, vaikų ir net lavonų.

Pasak jo, per mėnesį trukusias įnirtingas kovas nukentėjo 70 proc. miesto.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer