Mindaugas Grudzinskas – apie skaudžią sužadėtinio išdavystę ir šantažą: „Dabar susitiksime teisme“

Savo homoseksualumo neslepiantis lietuvis Mindaugas Grudzinskas išgyvena dar vieną sudėtingą etapą. Praėjusių metų liepos mėnesį jis susižadėjo su Vokietijoje gyvenančiu olandu, tačiau šios vestuvės taip ir neįvyks.

Naujienų portalui tv3.lt M. Grudzinskas atvirai papasakojo, kodėl su Michaelu pasuko skirtingais keliais.

M. Grudzinsko širdis – laisva

Pasak pašnekovo, jis išsiskyrė su Michaelu, o dėl to kaltas būtent olandas, kuris apgaudinėjo jį.

„Pradėjau jį įtarinėti, kai jis vis daugiau laiko leido su geriausiu draugu. Yra gan natūralu, kad visi turi draugų, bet juos siejo daug daugiau nei paprasta draugystė. Užsiimdavome seksu, o sekso metu jis minėdavo savo draugo vardą. Kartą buvo tokia situacija, kai jis grįžo iš darbo ir aš norėjau pasimylėti su juo, bet jis to nenorėjo. Paklausiau jo, kokia to priežastis. Sakė, kad nėra pavargęs ir paminėjo, kad gal jau tai darė su kitu vyru. Ar tai yra normalu? Į šį jo poelgį sureagavau skaudžiai, bet šį kartą ištverti buvo gan lengviau, nes jau buvau patyręs savo buvusio vyro išdavystę, todėl tai mane užgrūdino“, – savo išgyvenimais dalijosi vyras.

Mindaugas teigė, kad Michaelas neneigė, kad užmezgė romaną su kitu vyru: „Neištikimybę jis pats ir atskleidė savo poelgiais ir žodžiais. Plius du metus buvo prisiregistravęs homoseksualų pažinčių svetainėje. Jo pasiteisinimas buvo gana vaikiškas, jog jis užmiršo ištrinti. Manau, kad tokią melo teoriją galėtų ir pirmokas sugalvoti.“

Šantažavo buvęs mylimasis

Nepaisant to, kad Mindaugui sunku buvo susitaikyti su buvusio mylimojo išdavyste, tačiau Michaelas dar ir pradėjo jį šantažuoti.

„Jis pradėjo mane persekioti, grasino, šantažavo, kad išplatins nuotraukas, kuriose esu nuogas. Parašiau du pareiškimus policijoje. Dabar susitiksime teisme su juo. Šmeižia mane draugams, giminėms. Jo šeimos nariai ir draugai mane įžeidinėjo. Išmetė iš namų. Visus daiktus sukrovė laiptinėje. Net į butą neleido įeiti, kad galėčiau susikrauti daiktus. Norėjo atsiimti visus dovanotus daiktus. Įskaitant ir sužadėtuvių žiedą su deimantais, bet kreipiausi į savo advokatę ir išsikovojau, kad dovanų atsiimti negali. Žinoma, kad dovanos neatpirks padarytos žalos ir nesumažins skausmo. Dabar jis man pasiūlė gyventi atskirai ir būti pora, bet ar galima būti kartu su tokiu žmogumi, kuris mane išmetė kaip šunį į gatvę“, – kalbėjo jis.

Nepaisant to, kad šis periodas nėra jam lengvas, tačiau jis neketina sėdėti rankų sudėjęs ir liūdėti dėl susidariusios situacijos.

„Dabar susiradau butą, gyvenu iš santaupų, o toliau žiūrėsiu kaip Dievas duos, bet neketinu sėdėti ir verkti bei lieti ašaras dėl to žmogaus, kuris nėra vertas mano ašarų. Svarbiausia yra kaip oriai ir garbingai atsistosiu, o jam linkiu sėkmės. Nors manau, kad jo sėkmės traukinys jau nuvažiavo. 57 metai tai nebe pats javų žydėjimas. Tad duosiu patarimą visiems – būkite budri ir net miegodami neužmerkite akių“, – baigdamas pokalbį sakė jis bei atskleidė, kad šiuo metu turi naują gerbėją.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer