Zelenskis atsakė, kaip su žmona sugeba palaikyti stiprius santykius: „Olena – mano geriausia draugė”

Olena ir Volodymyras Zelenskiai davė interviu JAV transliuotojui CNN. Pokalbio metu vedėja klausė sutuoktinių, kaip jie palaiko vienas kitą tokiu sunkiu metu. Prezidentas atsakė, kad žmoną laiko ne tik savo gyvenimo meile, bet ir geriausia drauge bei energijos šaltiniu.

„Ji mano meilė. Ji mano geriausia draugė. Ji mano energija. Norėjau atsakyti į jūsų klausimą nuo pat pradžių, kai Olena man papasakojo, kaip ji rytais gamina vaikams pusryčius, kaip siuva jiems drabužius. Norėjau pasakyti, kad neturiu tokios laimės – neturiu laiko pusryčiauti. Turiu omenyje, kad išgyvename sunkų laikotarpį“, – sakė Ukrainos prezidentas.

Laidos vedėja paklausė, ar šis sunkus laikotarpis susijęs su tuo, kad pora dabar gyvena atskirai. Volodymyras Zelenskis atsakė teigiamai, rašo UNIAN.

Zelenskiai su CNN diskutavo apie karą Ukrainoje ir dabartinę padėtį visuomenėje. Štai kaip valstybės vadovas komentavo šį interviu:

„Ukraina nepradėjo šio karo. Tačiau susitelkusi Ukrainos visuomenė parodė pasipriešinimo pavyzdį. Interviu CNN atvirai kalbėjomės apie tai, kas suteikia jėgų atsibusti ryte ir įkvepia judėti į priekį. Negalime sustoti. Turime kovoti toliau.“

Primename, kad jau anksčiau Volodymyras Zelenskis su žmona Olena atskleidė, jog prasidėjęs siaubingas karas Ukrainoje juos tik suartino ir sustiprino jų santuoką.

Pora davė interviu Jungtinės Karalystės žurnalistui Piersui Morganui, kuriame papasakojo apie savo kasdienybę karo metu. Prezidentas ir pirmoji ponia išdavė, jog dabar yra dar artimesni, negu prieš okupaciją.

„Tokios situacijos gali sutvirtinti arba sugriauti santuoką. Ar jūsų santuoka tvirtesnė dėl to, ką jums teko patirti?“ – klausia P. Morganas.

„Pritariu teorijai, kad santuoka tvirtėja, susidūrusi su iššūkiais. Man atrodo, kad mūsų atveju atsitiko taip pat.

Mums įdomiau leisti laiką kartu. Mes turime daugiau apie ką kalbėtis. Todėl tikiuosi, kad šie iššūkiai mus dar labiau suvienys“, – sakė O. Zelenska.

V. Zelenskis atsakė, pritariantis žmonai, o ši pajuokavo – „tu turėtum turėti savo nuomonę“. „Kai tu šalia, tavo nuomonė turi pirmenybę“, – atsakė moters sutuoktinis.

„Fejerverkai ir balionai Kyjive – uždrausti. Negali būti nieko, kas primena sprogimų garsus, dabar mus gąsdina net griaustinis“, – sako karo krečiamos Ukrainos pirmoji ponia Olena Zelenska.

Interviu leidiniui „Corriere Della Sera“ O. Zelenska išdavė, jog labiausiai iš gyvenimo taikos metu pasiilgo savo vyro. „Jo geriausia savybė yra jo patikimumas.

Kai jis šalia, neturiu ko bijoti. Nežinau, kas sunku gyvenant kartu – man gyventi su Volodymyru visada buvo lengva“, – pasakoja moteris.

Pirmoji Ukrainos ponia išdavė, jog poros vaikai – Kirilas ir Oleksandra – yra labai pavargę. „Jie pasiilgo tėčio. Mes retai jį matome, nors dabar tą padaryti tenka dažniau, nei karo pradžioje.

Jiems trūksta draugų, trūksta mokyklos. Kaip ir visiems kitiems, jiems trūksta taikos.“

Paklausta, ką apie save išmoko nuo karo pradžios, O. Zelenska atsako nedvejodama – jog ji, kaip ir kiti ukrainiečiai, yra stipri dvasiškai. „Mūsų moterys šiuo metu laiko siaubingą testą. Negaliu jų vadinti pasyviomis aukomis.

Didžioji dalis mūsų gydytojų yra moterys. 50% mūsų ekonomikos gula ant moterų pečių. 37 tūkstančiai moterų užsirašė į ginkluotąsias pajėgas.“

Italijoje daug žmonių vadina save pacifistais ir tikina, jog siųsdami ginkluotę Ukrainai, karą tik prailgintume. Olena Zelenska šiems žmonėms turi tvirtą atsakymą:

„Būti pacifistu, kai link tavęs eina žudikas su ginklu – paskutinis dalykas, kas gali šauti į galvą. Įsivaizduokite okupantus savo šalyje. Pabandykite įsivaizduoti raketų lietų virš savo miestų. Kaip jaustumėtės, jei negalėtumėte pasikalbėti su artimaisiais?

Dabar atsakykite man, kaip jaustumėtės, jei jums lieptų nesipriešinti? Man tai skamba lygiai taip pat kaip siūlymas nesipriešinti, kai jus prievartauja. Negalime kalbėtis su prievartautoju.

Turite suprasti, okupantas, kaip ir prievartautojas, niekada nesustos, jei jam leisite eiti toliau. Nežinia, kas kitas nukentės, nenoriu, kad tai įvyktų.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer