Mirtinas gaisras Šiaulių daugiabutyje: 2 žmonės žuvo, iš 9 aukšto iškritusi moteris – reanimacijoje

Bendrasis pagalbos centras pranešė apie gaisrą Šiauliuose, Aido gatvėje. Gelbėdamasi viena moteris lipo per 9-o aukšto balkoną pas kaimynus, bet nuo jo nukrito. Ugniagesių atstovai patvirtino, kad du žmonės žuvo, o iš aukštai kritusi moteris atsidūrė reanimacijoje.

Pranešimą apie gaisrą Aido gatvėje esančio namo bute Bendrasis pagalbos centras gavo 13.04 val., į įvykį išsiųsti Šiaulių ugniagesiai, informacija perduota medikams.

Kaip BNS informavo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas, gaisras kilo 12 aukštų pastato bute 9-ajame aukšte. Pirminiais duomenimis, iš balkono iškrito moteris.

Gaisrui gesinti pasitelktos šešios automobilinės kopėčios, ugniagesių štabo automobilis.

Į įvykio vietą išsiųstos Šiaulių miesto priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos. informacija apie įvykį perduota Šiaulių greitosios medicinos pagalbos stočiai.

Kaip BNS informavo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas, gaisras kilo 12 aukštų pastato bute 9-ajame aukšte, pirminiais duomenimis, vienas žmogus yra viduje, ugniagesiai vykdo gelbėjimo darbus.

Gaisrui gesinti pasitelktos šešios automobilinės kopėčios, ugniagesių štabo automobilis.

Papildyta 14.55 val.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Komunikacijos skyriaus atstovai naujienų portalui tv3.lt patvirtino, kad iš 9 aukšto nukritusi moteris buvo perduota medikams, ji atsidūrė reanimacijoje.

Taip pat pridurta, kad per šį gaisrą žuvo du žmonės. 14.17 val. išneštas vyro kūnas, o 14.35 val. kol kas nenustatytos lyties žmogaus kūnas.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer