Moteris išleido tūkstančius, kad atrodytų kaip Pamela Anderson: dėl vieno jos nekenčia

Pamela Anderson ne vienam yra tapusi tikra grožio ikona. Visgi, viena moteris savo meile Pamelai nuėjo per toli – Georgina Epitropou išleido 50 tūkstančių, kad atrodytų kaip savo dievaitė.

39-erių Georgina taip užsispyrė norinti atrodyti, kaip garsioji aktorė, jog net kelis kartus gulėsi po plastikos chirurgo peiliu.

Moteriai atliktos kelios krūtų didinimo operacijos, riebalų nusiurbimas, braziliškas užpakaliuko pakėlimas, Georginos veide – daugybė užpildų bei botokso.

G. Epitropou iš minios išsiskiria K dydžio krūtine ir sako, jog negali atsidžiaugti savo panašumu į garsenybę.

„Mano dievaitė yra Pamela Anderson. Dievinu jos išvaizdą nuo tada, kai pirmą kartą pamačiau ją „Gelbėtojuose“. Visada žinojau, kad yra tam tikras išvaizdos tipas, kurį noriu pasiekti, nuo pat tada, kai pradėjau savo transformaciją 2015 metais“, – sakė G. Epitropou.

Pasak moters, ji tiesiog dievina ilgus šviesius plaukus, didelę krūtinę ir užpakaliuką bei ploną liemenį. Georgina teigia, norėjusi atrodyti geriausiai būtent įžengusi į savo ketvirtą dešimtį.

G. Epitropou teigia, išleidusi 33 tūkstančius eurų vien plastinėms operacijoms, o likusius 20 tūkstančių – įvairioms grožio procedūroms bei botoksui. Pirmą kartą krūtis ji pasididino dar 2017 metais, tačiau laikui bėgant šią operaciją pasidaryti gimtinėje darėsi vis sunkiau.

„Jungtinėje Karalystėje krūtis galėjau didintis tik iki tam tikro dydžio. Pasidariau likusias operacijas užsienyje, jie labiau atviri tam. Negalėjau pasiekti norimos išvaizdos šioje šalyje“, – pasakoja Georgina.

50 tūkst. eurų operacijoms – ne vienintelės Georginos grožio išlaidos. Moteris kas mėnesį 100 eurų išleidžia manikiūrui ir pedikiūrui, 360 eurų – makiažui, ir beveik 500 eurų plaukų priauginimui.

„Mano šeima sako, kad man to nereikia, bet jie žino, kad aš tiesiog darysiu ką noriu.

Kai esu lauke, gaunu daug dėmesio. Komentarai būna įvairūs, bet kiekvienas gali turėti savo nuomonę, manęs tai neliečia.

Įprastai mano išvaizda labiausiai patinka vyrams. Moterys manęs nekenčia. Bet aš jaučiuosi labiau pasitikinti savimi, nei bet kada anksčiau!“, – tikina Georgina Epitropou.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer