Moteris neatsigina žmonių dėmesio: „Prie manęs lenda net moterys persirengimo kambariuose“

Iš Didžiosios Britanijos kilusi Skyler McKay (33) atskleidė, kad yra tokia „karšta“, jog net negali nesulaukusi dėmesio nueiti į sporto salę.

Skyler McKay pasakojo, kad ji paprastai būna dėmesio centre visur, kur tik nueina, rašo dailystar.co.uk.

Nors ji pripratusi būti pastebėta, sakė nemaniusi, kad po treniruotės sporto salėje žmonės bandys prie jos kibti.

Pasak „The Sun“, šviesiaplaukė gražuolė sakė, kad į ją kreipiasi įvairūs žmonės, nes nori ją geriau pažinti. Galbūt ji ir pripratusi prie dėmesio, tačiau stebisi, kad žmonės nori ją užkalbinti, kai ji prakaituota.

Skyler sakė „The Sun“: „Prie manęs lenda net moterys mano sporto salės moterų persirengimo kambariuose. Paprastai tai atsitinka, kai treniruotės pabaigoje nuoga persirenginėju moterų persirengimo kambaryje. Jei būčiau su drabužiais, tada viskas būtų gerai. Jaučiuosi šiek tiek pažeidžiama, kai esu nuoga ir tepuosi losjonu.“

Nors ji tai priima kaip komplimentą, sako, kad nedrįstų taip pat kreiptis į kitą žmogų.

Ji sakė, kad turtingos namų šeimininkės, kurios bando ją užkalbinti, atrodo, „žino, ko nori“, bet ji dar nesutiko su nei viena susitikti.

Vis dėlto, jei į ją kreiptųsi kas nors, kas patrauktų jos dėmesį, ji neatsisakytų pasiūlymo.

Skyler sakė, kad sporto salė, kurią ji lanko, yra gana išskirtinė, o tai reiškia, kad kai kurie nariai yra „lengvai pastebimi“.

„Jei žmogus patrauklus, apsikeisiu numeriais arba susitiksiu su jais bare išgerti kokteilio ir pažiūrėsiu, kokie jie yra“, – pridūrė ji.

„Jei žmogus būtų ne mano skonio, vis tiek būčiau mandagi – žaviuosi jų pasitikėjimu savimi ir negaliu jų kaltinti, jei jie man nepatinka.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer