Natalijai Bunkei – dešimtis tūkstančių kainuojantis vyro siurprizas: pamaniau, kad su šia dovana neprašausiu

Vasario 5-ąją dainininkė Natalija Bunkė atšventė keturiasdešimtąjį gimtadienį. Koncertui „Žalgirio“ arenoje besiruošianti moteris jubiliejų pradėjo švęsti su pačiais artimiausiais bičiuliais ir šeimos nariais.

Sukvietusi visus į Krikštėnų dvarą, N. Bunkė suruošė ištaigingą šventę, kurios metu dalinosi šilčiausiais prisiminimais.

Šventinį vakarą vainikavo sutuoktinio Edgaro Eidėjaus dovana – keliasdešimt tūkstančių eurų kainuojantis žiedas su deimantu.

„Pastaruosius metus daug bendradarbiavau su deimantų salonu „Marry me by Ribas“. Norėjau rasti išskirtinį deimantą žiedui. O jie suteikia galimybę išsirinkti juos tiesiai iš deimantų biržos Izraelyje. Daug svarsčiau, rinkausi. Išsirinkau deimantą, kurio norėčiau, o Edgaras rūpinosi jo įdėjimu į žiedą ir apipavidalinimu papildomais deimantais.“

Pasak E. Eidėjaus, ši dovana buvo gerai apgalvota.

Išskirtinis Natalijos žiedas tapo ne tik įspūdį keliančiu papuošalu, bet ir puikia investicija: „Kadangi Natalija jau seniau buvo nusižiūrėjusi tai, kas jai patinka, pamaniau, kad su šia dovana neprašausiu. Aš mėgstu viską apskaičiuoti, vadovautis protu, žiūrėti į ateitį.

Moterys visuomet geriausiai žino ko nori ir kas joms labiausiai tinka, o vyrai racionaliai gali tuos dalykus įgyvendinti iki galo.

Centrinis Natalijos žiedo deimantas yra investicinis, tai reiškia, kad ilgainiui jo kaina tik augs, šiandien tokios investicijos labai aktualios. O moterys gali džiaugtis ne tik gražia, bet ir naudinga dovana.“ 

Viena svarbiausių N. Bunkės gimtadienio vakaro programos dalių tapo grupės „Pikaso“ pasirodymas: „Aš labai mylių šią grupę, visi vakarėliai, šventės neapsieina be jų dainų. Net planuojant vestuves Malijorkoje planavome juos ten skraidintis, bet nepavyko susiderinti datų. Tad jubiliejaus jau negalėjau švęsti be šių vaikinų.

Ir aš, ir mano svečiai turėjo tikrai nuostabią šventę. Džiaugiuosi, kad tie sparčiai bėgantys metai man dovanoja gražius įspūdžius ir nuostabias emocijas.

Esu labai visiems dėkinga sulaukusi tiek sveikinimų ir tikrai šiltų linkėjimų. Tikiuosi, kad viskas išsipildys ir šie metai bus nepaprastai geri emociškai.

Noriu padėkoti ir savo ištikimiems gerbėjams, socialinių tinklų sekėjams, kurie nuo pat ryto siunčia tūkstančius žinučių. Jau šeštadienį manęs laukia didžiausias mano koncertas „Žalgirio“ arenoje, kur visiems dar kartą ištarsiu patį nuoširdžiausią ačiū.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer