Skelbia 3 egoistiškiausius Zodiako ženklus: nustebsite, kas jie

Pasaulis sukasi nesavanaudiškų žmonių dėka. Kitiems padedantys žmonės savo laiką ir pinigus aukoja kitų naudai – jie visada pasiruošę išklausyti ir padėti bėdoje atsidūrusiam draugui. Kita vertus, savanaudiški žmonės elgiasi atvirkščiai. Jie užsiima pagalba tik vienam žmogui – sau patiems.

Bet panašu, kad dėl to negalima vien tik jų pačių, rašoma bestlifeonline.com. Astrologų teigimui, tai priklauso nuo jų horoskopo. Astrologai atskleidė, kurie Zodiako ženklai yra patys savanaudiškiausi – nuo kiek per daug susirūpinusio savimi iki pavojingai egocentriško.

OŽIARAGIS

Ožiaragiai garsėja savo uolumu ir ambicingumu, bet kartais jie persistengia. Jei Ožiaragis nesuvaldys savo tamsiųjų sapnų, jis gali visai emociškai atsiskirti nuo kitų ir nieko nebeįsileisti į savo gyvenimą, sako Alice Alta, „Futurio“ programėlės etatinė astrologė.

Blogiausio atvejo scenarijus – Ožiaragis dėl savo tikslų gali imti lipti kitiems per galvas. Vis dėlto, ji pastebi, kad geriausiu atveju jų tikslai yra naudingi visuomenei ir galiausiai padeda daugeliui žmonių. Dėl šios priežasties Ožiaragiui reikėtų keltis visuomeniškus, darbinius bei finansinius tikslus.

Tokiu būdu, net jei jie savanaudiškai persistengia besiekdami savo tikslų, tai prisidės prie didesnio gėrio.

ŽUVYS

Po Žuvų ženklu gimę žmonės garsėja savo emociniu jautrumu ir intuicija. Jie – labai empatiški ir visada pasiruošę išklausyti draugą, kuriam to reikia. Gali pasirodyti keista, kad Žuvys laikomos vienu savanaudiškiausių Zodiako ženklų. Vis dėlto, aiškiaregė ir astrologė Inbaal Honigman pastebi, kad jų nesavanaudiškumas turi vieną trūkumą – jie mieliau padeda kitiems, kai kas nors juos stebi.

„Kai niekas nežiūri, Žuvys neskuba kitiems padėti“, – sako I. Honigman. – „Jie palauks filmo pabaigos ar kol kas nors kitas padarys tai, ką reikia. Bet vos tik užsidegs šviesos, atsiras publika, jie akimirksniu pašoks ant kojų“.

JAUTIS

Jaučiai garsėja užsispyrimu ir nelankstumu – šios savybės tam tikromis aplinkybėmis gali atrodyti savanaudiškos. „Jautis turi griežtas ribas, kurios dažnai būna naudingos, bet taip pat gali sukurti nenuolaidumo įspūdį“, – sako santykių astrologė Anna Kovach.

Jautį valdo Venera, grožio ir meilės planeta, todėl šio ženklo atstovams labai svarbus jų įvaizdis, kuriam jie kartais teikia prioritetą, užuot padėję bėdoje atsidūrusiems draugams. Laimei, Jaučiai gali puoselėti savo nesavanaudišką pusę, ypač romantiniuose santykiuose.

„Jautis gali būti rūpestingas, dosnus ir mylintis“, – sako A. Kovach. – „Jei esate santykiuose su Jaučiu, jie pasirūpins jūsų komfortu ir troškimais, bet taip pat norės, kad visų pirma būtų patenkinti jų pačių poreikiai“.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer