Naujausias Naglio Šulijos horoskopas: sužinokite, ką jums žada žvaigždės

Kaip ir kiekvieną sekmadienį dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis.

Avinas

Būsite ne tik energingi, veiklūs ir puikios sportinės formos, bet kai kada netgi karingi, ir tai jums tiks. Žinoma, dabar labai gerai seksis tie darbai ir tos užduotys, kurių imsitės patys, asmeniškai. Taip pat ir dėl palankių progų, ir dėl asmeninės iniciatyvos puikiai atrodys piniginiai reikalai.

Jautis

Būsite atsipalaidavę, mieli, lipšnūs, jausmingi, linkę kurti mielus, gražius dalykus ir kartu mėgautis visais įmanomais gyvenimo malonumais. Žinoma, geriausiai dabar seksis tiems, kurių veikla susijusi su grožio, patogumų, pramogų kūrimu. Atrodo, ir finansinė sėkmė jau ne už kalnų.

Dvyniai

Būsite energingi, veiklūs, puikios nuotaikos, bet kartu tarsi automobilis, kurio variklis garsiai burzgia, bet pirmyn nevaro. Iš tiesų tas judėjimo vektorius atsiras savaitės pabaigoje, o iki to meto bus patogu daryti tai, kas yra tiesiog miela, linksma ir gražu.

Vėžys

Vidinė būsena gali būti šiek tiek suvelta, ir bus nelabai aišku ką su ja daryti. Visgi vaistas tikrai yra – tikrai daug darbų, rimtų užduočių, visokio veiksmo žada būti darbe, profesijos srityje. Visko imtis reikės greitai, nesvarstant ir siekiant, kad viskas būtų taip, kaip turi būti. Tai seksis, o laiko savo vidinei būsenai tiesiog neliks.

Liūtas

Būsite judrūs, nusiteikę bendrauti ir dalykinėmis temomis ir visomis kitomis, bus svarbu plėsti akiratį. Puikiai sektųsi bet kokia su žiniomis, informacija, mokymusi susijusi veikla. Puikus metas kelionei, ypač tokiai, kuri skatina judėti. Malonių smulkmenų gali būti darbe.

Mergelė

Atrodo, teks padirbėti – visokių darbų, įdomios, dažnai kūrybiško požiūrio prašančios veiklos nestigs darbe, profesijos srityje. Viską reikės daryti gana sparčiai, kartu suvokiant, kad netrukus veiklos bus dar daugiau. Įsibėgėja labai palankus metas smagiai, mielai kelionei – pailsėti, pasilepinti pavyktų puikiai.

Svarstyklės

Daug kas priklausys ne nuo jūsų, o nuo išorės – išorinių aplinkybių ar kito žmogaus. Ta ana pusė gali būti ganėtinai aktyvi ir jums reikės galvoti kaip tai priimti, kaip prie to prisitaikyti ir dar gauti naudos – tai tikrai įmanoma. Puikus laikas kelionei, kuri ypatingai sklandžiai vyks nuo antradienio.

Skorpionas

Tikrai nestigs nedidelių, tačiau gana svarbių darbų, visokių pareigų vykdymo. Viską reikės daryti kruopščiai ir pareigingai. Kartu tai geras metas rūpintis sveikatos, sveikatingumo reikalais. Taip pat dabar yra puikus metas puoselėti asmeninius santykius su žmogumi, kuris jums svarbus.

Šaulys

Darbe vyraus įprasti darbai, jie nereikalaus nei ypatingų  pastangų, nei daugiau nei reikia laiko. Tačiau dabar yra puikus metas rūpintis asmeniniais ryšiais, asmeniniais santykiais su svarbiu jums žmogumi. Taip pat dabar yra labai palankus metas pramogoms,  ypač tokioms, kurios verčia smagiai pajudėti. Geras metas rūpintis sveikatos, sveikatingumo reikalais.

Ožiaragis

Turbūt daugiausia laiko, dėmesio bei pastangų paprašys namų, šeimos reikalai – dabar ypatingai geras metas daryti čia viską taip, kaip viskas ir turi būti – pradedant sienomis ir baldais, baigiant santykiais. Taip pat metas puikus ir pramogoms, aplinkiniams puikų įspūdį darys jūsų kūrybiškumas. Asmeninis gyvenimas irgi gali atrodyti puikiai.

Vandenis

Laikas linksmas ir smagus, dosnus galimybių pasilinksminti ir sukurti ką mielo bei gražaus. Beje, netolimoje ateityje jų bus dar daugiau. Taip pat dabar puikus metas namus daryti jaukesnius, gražesnius, o namiškius – dar laimingesnius. Patiks judėti daug ir greitai.

Žuvys

Bus daug visko. Pirmiausia – rūpės namų, šeimos reikalai, dabar tęsiasi puikus metas rūpintis jais ir namiškiais. Taip pat rūpės ir piniginiai, turtiniai reikalai – greiti, tikslūs, ryžtingi veiksmai šioje srityje netruks atnešti atitinkamos naudos. Ir vis tiek liks laiko maloniai pabendrauti su mielais jums žmonėmis, taip pat kultūrinei veiklai.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer