Naujausias Naglio Šulijos horoskopas: sužinokite, kas laukia jūsų

Kaip ir kiekvieną sekmadienį, dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis.

Avinas

Didelio noro kur nors skubėti ar dėl ko nors kovoti nebus, tačiau bendras judrumas, noras bendrauti išliks. Taip pat šią savaitę įsibėgėja palankus metas kelionėms – pirmiausia poilsinėms (atsipalaiduoti pavyktų puikiai), bet nuo ketvirtadienio ir pažintinėms bei dalykinėms.

Jautis

Darbe darbų ne per daugiausia, namie – įprasta tvarka, liks daug laiko sau, savo pomėgiams. Palankus metas tvarkyti skolų / paskolų reikalus, čia tikėtina apčiuopiama sėkmė. Kasdieniams piniginiams reikalams sėkmės gali pristigti, ypatingo apdairumo prireiks savaitės pabaigoje.

Dvyniai

Būsite energingi, veiklūs, judrūs – panašiai, kaip ir iki šiol, tik truputį mažiau. Sportuojančius taip pat lydės sėkmė, tik menkesnė. Tačiau dabar – išties puikus metas aiškintis, ką darote ne taip, kaip reikia, gilintis į nesklandumų ir trūkumų priežastis. Ir jas šalinti.

Vėžys

Yra aišku, kad šią savaitę pamažu daugės nedidelių darbų, visokių reikalų, kuriuos reikės kantriai ir pareigingai atlikti – matyt, metų pabaiga pareikalaus savo. Taip pat šią savaitę pamažu įsibėgės laikas, palankus užsiimti visokiausiais sveikatos, sveikatingumo reikalais.

Liūtas

Darbe darbų ne per daugiausia, o namie visokios veiklos, ypač svarbios, darysis vis mažiau. Tuo pat metu daugės metų laikui būdingų pramogų, smagių, malonių dalykų. Jūs patys darysitės vis kūrybiškesni, bus lengva daryti, kurti gražius, mielus dalykus. Vis geriau seksis tiems, kurių veikla susijusi su viešumu, scena, grožio, komforto dalykais.

Mergelė

Plepėti, dairytis į šalis ir net bendrauti dalykinėmis temomis norėsis (ir reikės) vis mažiau, o kreipti dėmesį namų, šeimos reikalų link – vis daugiau. Prasideda palankus metas stengtis, kad visi reikalai čia būtų sutvarkyti, be to, čia būtų dar jaukiau ir dar gražiau.

Svarstyklės

Šią savaitę gali būti gana svarbių piniginių reikalų, tačiau laikas toks, kad palankiau juos kreipti užbaigimo link ir laipsniškai pereiti prie kitų dalykų – dabar būsite vis atviresni, vis judresni, linkę vis daugiau ir vis dažniau bendrauti, susitikti su draugais, plėsti kultūrinį akiratį. Akivaizdu, metų pabaigos šventės artėja.

Skorpionas

Būsite energingi, veiklūs, puikios nuotaikos, kuria mielai dalysitės su aplinkiniais. Jūsų kūrybiškumas maloniai džiugins ir jus pačius, ir aplinkinius. Kartu dabar daugės progų ir galimybių gauti daugiau pajamų, sėkmė lydės siekiant ir didesnės finansinės sėkmės.

Šaulys

Savaitės pradžia dar gali būti įprasta, bet jau jos viduryje viskas apsivers – pasidarysite ir labai judrūs, dalykiški, daug bendraujantys, mikliai imsite tvarkyti dalykinius reikalus, kurių bus vis daugiau, ir kartu spinduliuosite vis ryškesnį asmeninį žavesį bei mėgausitės nuolat gausėjančiais smagiais, maloniais dalykais. Asmeniniai jausmai irgi netrukus gali pražysti.

Ožiaragis

Gali susidaryti įspūdis, kad gyvenimo šventė, taip pat visi svarbiausi įvykiai žengia kažkur pro šalį, jūsų nei pastebėdami, nei įtraukdami. Iš tiesų, tai toks metas – palankus ilsėtis, pabūti ramiai, planuotis ateitį ir kaupti jėgas ateičiai – metų pabaigos darbymetis juk čia pat.

Vandenis

Darbų darbe po truputį mažės, bet dar liks nemažai. Iš tiesų, dabar yra palankus metas svarbesnius jų kreipti užbaigimo link ir tuo pačiu persijungti į kolektyvinę veiklą – susitikti, pabūti su artimais draugiais bus vis svarbiau, progų tai daryti – vis daugiau, priežasčių visiems kartu nuveikti ką smagaus irgi daugės.

Žuvys

Tikėtina, kad maždaug šios savaitės viduryje ims daugėti nedidelių, tačiau gana svarbių darbų darbe, profesijos srityje. Viską reikės daryti greitai, sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su žiniomis, informacija ir transportu. Kartu ims daugėti ir smagių, malonių dalykų, puikiai seksis tiems, kurių veikla susijusi su grožio, patogumų ar pramogų kūrimu.

 

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer