Vairuotoja sumaišė stabdį su greičio pedalu ir rėžėsi į medį: pareigūnai skyrė simbolinę baudą

Policijai paskambinusi moteris tvirtino, kad jos vos nepartrenkė mašina, tačiau situacijos tiksliau paaiškinti nesugebėjo, todėl pareigūnai nusprendė vykti į įvykio vietą, o kartus su jais – ir TV3 laidos „Farai“ operatorius.

Atvykę pareigūnai iškart pastebėjo beržą apsikabinusį automobilį, tačiau buvo sunku suprasti, kokia kryptimi jis važiavo. Sutrikusi pranešėja skubėjo paaiškinti įvykio aplinkybes.

„Dar sekundėlė ir mane būtų užmušę. Mes su šuniu išėjome pasivaikščioti, ėjo 5 paauglių būrys ir kaip iš filmo, negaliu net, virpu visa. Automobilis važiavo iš aikštelės, peršoko bortą, pravažiavo šaligatvį ir beržas jį sulaikė“, – drebančiu balsu pasakojo moteris.

Situacija išties neeilinė – automobilis, buvęs parkavimo vietoje, peršoko gyvatvorę ir rėžėsi į medį. Liudininkei baigus pasakoti išsigandusi rusakalbė vairuotoja tiksliau paaiškino, kaip viskas nutiko.

„Norėjau prisiparkuoti, nuslydo koja. Vietoj stabdžio pedalo – greičio. Sutrikau. Aš suprantu, kad tai ne pasiteisinimas. Sustabdžiau va taip“, – aiškino vairuotoja.

„Pas ją guminiai batai, po lietaus labai slidūs“, – pridūrė kartu važiavusi keleivė.

Moteris norėjo sustoti aikštelėje, tačiau manevro pabaigoje koja nuslydo nuo stabdžio pedalo ant akseleratoriaus. Automobilis šoko iš vietos, pervažiavo bortelį, krūmus ir sustojo atsitrenkęs į beržą. Viskas vyko taip greitai ir netikėtai, kad vairuotoja nieko nebesugebėjo padaryti.

„Mes jau numetėme greitį, visai buvome be greičio. Čia parkavomės ir paskutiniu metu…“, – bandė aiškinti vairuotoja.

Visgi, policininkai įtarė, kad greitis buvo, nes „Mazda“ įveikė visas kliūtis ir rėžėsi, o ne atsirėmė į medį. Dėl to buvo nuspręsta patikrinti vairuotojas blaivumą. Alkotesteris parodė, kad vairuotoja visiškai blaivi. Automobilio dokumentai tvarkingi.

Vairuotojai bus surašytas protokolas ir skirta simbolinė penkių eurų bauda. Bendromis pastangomis „Mazda“ buvo saugiai pastatyta stovėjimo aikštelėje.

Visą situacija išvyskite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer