Nesantuokiniu karaliaus sūnumi save vadinantis vyras pasidalijo šokiruojančiomis nuotraukomis: „Simonai, tu labiau panašus į savo mamą nei Tomas“

Australų inžinierius teigia, jog yra karaliaus Karolio III ir jo žmonos Camillos nesantuokinis vaikas. Nepaisant to, kad karališkoji šeima ir nesutinka atlikti DNR testo, tačiau vyras pasiryžęs ieškoti tiesos teisme. Tiesa, neseniai jis pasidalijo nuotraukomis, kuriose matyti jo panašumai į Camillą ir jos sūnų iš pirmosios santuokos.

Australas Simonas Dorante-Day didelę savo gyvenimo dalį praleido bandydamas įrodyti, kad karalius Karolis III ir karalienė konsortė Camilla yra jo biologiniai tėvai.

Socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalijo nuotrauka, kurioje matyti jo panašumas į Camillą ir jos sūnų iš pirmosios santuokos Tomą Parkerį Bowlesą.

Netrukus internautai ėmė rašyti, kad šie liko šokiruoti, nes jis labai panašus į Camilla ir ragino jį toliau ieškoti teisybės.

REKLAMA
„Simonai, tu labiau panašus į savo mamą nei Tomas“, – rašė komentatorius.

Kalbėdamas su Australijos „7News“, 56 metų vyras paaiškino: „Pastarosiomis savaitėmis mane užplūdo daugybė dokumentinių filmų kūrėjų ir kino kompanijų, norinčių pasidalyti mano istorija. Nesitikėjau, kad taip nutiks – bet džiaugiuosi, kad taip yra. Svarstau jų pasiūlymus.

Galiausiai norėčiau, kad mano istorija būtų rodoma „Netflix“ ar panašioje transliacijų platformoje, ir dėl to kreipsiuosi į juos. Jau kalbuosi su vienu asmeniu, kuriuo pasitikiu.“

Primename, kad 56 metų Simonas Dorante-Day jau seniai tvirtina, kad jis yra slaptas karaliaus Karolio III ir jo antrosios žmonos Camillos Parker Bowles meilės vaikas, skelbė dailystar.co.uk.

Australijoje gyvenantis inžinierius buvo įvaikintas, kai jam buvo aštuoni mėnesiai, ir tvirtina, kad jo netikra močiutė mirties patale pasakė, kad jis yra dabartinio Anglijos karaliaus Karolio lll ir jo žmonos Camillos „slaptas sūnus“.

Anksčiau šiais metais jis, kaip pranešama, parašė karalienei ir paprašė jos paskatinti sūnų atlikti tėvystės testą, tačiau atsakymo nesulaukė.

Dabar Simono žmona Elvianna atskleidė, kad pora turi savo „mažą planą“, kaip gedėti mirusios karalienės.

Šią savaitę Simonas dar kartą patvirtino savo pasiryžimą įrodyti, kad yra karaliaus sūnus, ir sakė, kad svarsto galimybę imtis teisinių veiksmų prieš karališkąją šeimą ir netgi yra pasirengęs paduoti karalių Karolį lll į teismą dėl DNR tyrimo.

Primename, kad neseniai rašėme apie tariamą karaliaus Karolio lll ir jo žmonos Camillos nesantuokinį vaiką.

Užsienio žiniasklaidai vyras pasakojo, kad po karalienės Elžbietos ll mirties – negali žiūrėti į savo atžalas, nes juose mato savo „močiutę“, kurios taip ir nėra niekada realybėje matęs, skelbė dailystar.co.uk.

Simonas Charlesas Doronte-Day tvirtina, kad jis yra karališkosios poros sūnus, pradėtas gerokai prieš jiems susituokiant, ir net paprašė atlikti DNR tyrimą, kad įrodytų savo teiginį.

Mirus karalienei, jis nori pasistūmėti į priekį ir įrodyti savo kilmę.

Kalbėdamas su „7NEWS“, vyras prabilo apie savo santykius su karališkąja šeima ir apie tai, kaip jis jaučiasi po žinios apie karalienės mirtį.

Be kita ko, jis sakė, kad jam sunku žiūrėti į savo vaikus, kurių yra devyni, nes kai kurie iš jų labai primena jo „močiutę“, kurią jis vadina „Lilibet“: „Šiuo metu sunku, nes kaskart, kai pažvelgiu į vieną iš jų (savo vaikų), matau ją. Tai tarsi padidina sielvartą. Daugelis mano draugų taip pat gedi, kad mirė karalienė, ir jiems gana liūdna.“

Primename, kad kiek anksčiau rašėme apie vyrą, kuris teigia, kad yra karaliaus Karolio lll ir Camillos sūnus.

Britas Simonas Charlesas Doronte-Day socialiniame tinkle „Facebook“ pagerbė karalienę Elžbietą II po to, kai ji ketvirtadienį mirė Balmoralo pilyje. 56 metų vyras, gyvenantis Kvinslande, sakė, kad žinią apie karalienės mirtį jam pranešė jo dukra Meriam, rašo dailymail.co.uk.

„Kaip ir visiems planetos gyventojams, būtų sunku nebūti paveiktam ir nuliūdusiam dėl jos mirties“, – rašė jis. „Nuo tada, kai sužinojau apie savo močiutės, žinomos kaip Lilibet, netektį, man suplūdo žinutės dėl netekties. Ačiū visiems už gerus žodžius, mintis ir rūpestį.“

Simonas Charlesas Doronte-Day, kuris nuo 2018 m. pasisako už tai, kad karalius Karolis III ir karalienė konsortė Camilla yra jo tėvai, jau seniai karališkajai šeimai pateikia DNR mėginį. Jis sakė, kad monarchės mirtis pažymėjo tai, kad jis prarado galimybę gauti savo paveldą.

REKLAMA
Tačiau jis pažadėjo toliau dėti pastangas ir įtikinti karališkąją šeimą, kad naujasis valdovas ir jo žmona yra tikrieji jo tėvai.

„Kaip daugelis iš jūsų pareiškė, kad mano šeima ir aš gedžiu ne tik dėl Jos Didenybės netekties, bet ir dėl galimybės maloniai, teisingu būdu išspręsti šią problemą“, – sakė jis. „Taigi, nepaisant prarastos galimybės asmeniškai išgirsti karalienės įvykių versiją ir didžiulio liūdesio, kurį jaučiame visi dėl jos mirties, visa kita bus kaip įprasta.“

Devynių vaikų tėvas sakė manantis, kad karalienė dabar yra „laisva“ daryti tai, ko nori pomirtiniame gyvenime, be jokios visuomenės kritikos ir kad dabar ji „susivienijo su didžiausia savo gyvenimo meile ir artimiausiu draugu“, velioniu princu Philipu.

Jis sakė, kad nemano, kad ji norėtų, kad kas nors dėl jos liūdėtų, o „geriau norėtų, kad mes visi švęstume ir prisimintume ją už tai, už ką ji pasisakė, ir už pokyčius, kuriuos ji padarė savo valdymo metu“.

Gedint ponas Dorante-Day, kurio žmona Elvianna ir vaikai yra australai, sakė, kad jo šeima dalyvaus šventose aborigenų kultūros praktikose. „Kartu mes visi įžengiame į sunkų laikotarpį, nes visi patiriame šią netektį“, – paminėjo jis.

„Nesvarbu, ką jūs jaučiate, kokios jūsų politinės nuostatos, religiniai įsitikinimai – ji buvo mūsų visų gyvenimo dalis. Elžbieta palietė kiekvieną iš mūsų. Mano žmona Elvianna, šeima ir aš būtume dėkingi už žmonių supratimą ir pagarbą, kad mes taip pat patiriame netektį savaip. Ilsėkis ramybėje karaliene, tu dabar Dievo rankose, aš žinau, kad savyje visada nešiosiuosi gabalėlį tavęs“, – sakė jis

J. Dorante-Day gimė Portsmute, Jungtinėje Karalystėje, 1966 m. balandžio 5 d. ir buvo įvaikintas aštuonių mėnesių amžiaus, kol jo šeima vėliau apsigyveno Australijoje. Abu Dorante-Day įtėviai dirbo karalienei ir princui Philipui viename iš savo karališkųjų namų, ir jis tvirtina, kad įvaikinimo būdu gauta močiutė ne kartą ir tiesiai jam sakydavo, kad jis yra Charleso ir Camilla sūnus.

D. Dorante-Day byloje teigiama, kad karalius Charlesas ir jo sutuoktinė Camilla užmezgė artimus santykius 1965 m., o jo gimimo liudijime teigiama, kad jis gimė po metų nuo tos datos. Jis tvirtina, kad likus devyniems mėnesiams iki gimimo Camilla viešai nesirodė, o karalius Charlesas buvo išvykęs į kelionę į Australiją.

D. Dorante-Day byloje teigiama, kad karalienės sutuoktinė Camilla jį laikė iki aštuonių mėnesių, slėpdama nuo pasaulio, padedama karališkosios šeimos ir apsaugos. Tačiau praėjus aštuoniems mėnesiams jis buvo per didelis, kad jį būtų galima paslėpti, ir buvo susitarta, kad karališkųjo namų darbuotojo dukra – J. Dorante-Day, moteris, pas kurią jis pateko – jį įsivaikins.

Dorante-Day’us mano, kad jo gimimo liudijime jo pavardės neatitikimai taip pat įrodo, kad jis turi karališko kraujo. Tačiau jo laiko juosta prieštarauja oficialiems įrašams, kuriuose teigiama, kad Camilla su Karoliu III susitiko po penkerių metų.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer