Nukautas rusų kunigas, raginęs ruses daugiau gimdyti, kad nebūtų gaila siųsti savo sūnų į karą

Ukrainos naujienų agentūra UNIAN skelbia, kad Ukrainoje buvo nukautas Maskvos vyskupijos kunigas Michailas Vasiljevas. Jis itin išgarsėjo savo pareiškimu, kuomet skatino ruses daugiau gimdyti, jog joms nebūtų taip gaila siųsti savo vaikus į karą Ukrainoje.

„Kovojantis Rusijos stačiatikių bažnyčios kunigas Michailas Vasiljevas atvyko į frontą palaiminti rašistų, bet buvo palaimintas kitam pasauliui“, – rašo UNIAN.

Leidinio teigimu, kunigo nekrologe pažymima, kad M. Vasiljevas mirė Ukrainoje eidamas pastoracines pareigas. Ukrainos kariai M. Vasiljevą likvidavo lapkričio 6-osios rytą.

M. Vasiljevas ypač išpopuliarėjo Rusijos Federacijoje po to, kai davė „patarimų“, kaip okupantų motinoms būtų lengviau savo vaikus išsiųsti į mirtį Ukrainoje.

Vienos iš Rusijos televizijos laidų eteryje jis sakė, kad moteriai Dievas suteikė galimybę pagimdyti neribotą skaičių vaikų. Remiantis M. Vasiljevo teorija, rusėms tiesiog reikia pagimdyti daug vaikų, kad per daug nesiilgėtų Ukrainoje nukautų sūnų.

„Jei moteris atsisakytų įvairiausių dirbtinio nėštumo nutraukimo priemonių, ji susilauktų ne vieno vaiko. Vadinasi, net trumpam jai nebūtų taip skaudu ir nebijotų su juo skirtis“, – anuomet sakė M. Vasiljevas.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer