Tėvų širdis drasko skausmas: 15-metis sukniubo ir mirė restorane

15-metis anglas Euan‘as McNamara praėjusį mėnesį staiga sukniubo Liverpulyje esančiame restorane ir, nepaisant to, kad jo gyvybę skubiai ėmė gelbėti ne tarnybos metu šalia buvę medikai, jis mirė. Dabar jo tėvai įspėja kitus.

Sugniuždyti paauglio, kuris staiga susmuko ir mirė vakarieniaudamas su šeima, bendraklasiai pagerbė jaunuolio atminimą, rašo mirror.co.uk.

Spalio 22 d., šeštadienį, 15-mečiui Euan‘ui McNamarai, kuris lankėsi „Browns“ restorane, suskubo padėti restorano darbuotojai ir ne tarnybos metu ten vakarieniavę medikai. Jis buvo skubiai nugabentas į Liverpulio karališkąją ligoninę, kur vėliau mirė.

Jautriai pagerbė atminimą

Šv. Marijos koledžas, kuriame jis mokėsi, savo socialiniuose tinkluose paskelbė jaudinančią žinią ir pagerbė vaikino atminimą, praneša „Liverpool Echo“.

Socialiniuose tinkluose rašoma: „Šv. Marijos koledžo bendruomenė liūdi dėl staigios Euan‘o McNamaros, mylimo mokinio ir mokyklos šeimos dalies, mirties.

Žinia apie Euan‘o mirtį mus šokiravo, todėl mintimis ir maldomis esame su Euan‘o šeima ir draugais, įskaitant jo seserį Megan, kuri taip pat mokosi šioje mokykloje.

Mirti tokiame jauname amžiuje yra išties tragiška, o liūdną Euan‘o netektį jaučia visa Šv. Marijos koledžo bendruomenė.

Visi savaip prisiminsime Euan‘ą ir amžinai puoselėsime prisiminimus apie jį savo širdyse. Prisiminsime Euan‘o draugiškumą ir meilę; jo stiprų teisingumo jausmą ir aistrą daryti tai, kas, jo manymu, buvo teisinga.

Taip pat prisiminsime begalinį Euan‘o smalsumą: jis visada užduodavo daugybę klausimų. Bet pirmiausia visada prisiminsime džiaugsmą, kurį jis kasdien teikdavo mums visiems.

Euan‘as buvo aistringas sportininkas, jį dažnai sutikdavome regbio, futbolo ir kriketo aikštelėje, kur jis visada palaikydavo savo komandą ir skatino visus stengtis; jis buvo talentingas sportininkas ir pavyzdys visiems aplinkiniams.

Euan‘as liks su mumis mūsų širdyse, mintyse ir maldose bei visame, ką darysime artimiausiomis dienomis, savaitėmis ir metais. Amžinąjį atilsį duok mirusiam, Viešpatie, ir amžinoji šviesa jam tešviečia.“

Tėvai neranda ramybės

Anksčiau Euan‘o tėvai Michael‘as ir Sian pagerbė savo „mylinčio ir rūpestingo“ sūnaus atminimą. Jie sakė:

„Šeštadienio pavakarę, po apsipirkimo su sūnumi Euan‘u, dukra Megan ir artimais draugais, vakarieniavome „Browns“ restorane Liverpulyje, kai Euan‘as netikėtai sukniubo. Nepaisant greitai suteiktos ne tarnybos metu ten buvusių medikų pagalbos, ligoninėje Euan‘as, deja, mirė.

Euan‘as buvo labai mylimas sūnus, brolis, anūkas, sūnėnas ir draugas. Jis ruošėsi egzaminams, mėgo žaisti regbį, kriketą ir palaikė „Liverpulio“ futbolo komandą, reguliariai lankydavosi rungtynėse su šeima ir draugais.

Euan‘ą mylėjo ir dievino visi, kurie jį pažinojo, o jo mirtis paliko didžiulę tuštumą mūsų gyvenimuose. Jis buvo gražus, mylintis, rūpestingas berniukas, turintis nepaprastą asmenybę, kuri patraukdavo kiekvieno sutikto žmogaus akį.

Esame sugniuždyti to, kas įvyko, ir tikimės, kad artimiausiomis dienomis sužinosime, kas pasiglemžė Euan‘o gyvybę.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer