Nėščia lietuvė nušauta Ispanijoje – aiškėja, kas vyko lemtingą akimirką ir kur atsidurs naujagimis

Antradienį pasiekė tragiška žinia – Ispanijoje nušauta 28 metų lietuvė. Moteris buvo devintą mėnesį nėščia. Lietuvė buvo pašauta į galvą. Aiškėja daugiau detalių apie sukrečiantį įvykį ir kokia ateitis laukia naujagimės.

Moteris skubiai išvežta į Valensijos ligoninę, kur antradienį mirė. Gydytojams pavyko išgelbėti moters dukrelę, atlikus cezario pjūvį. Pranešama, kad mergaitės būklė stabili.

Prašo skubiai atsiliepti nušautos moters artimuosius

Valensijos lietuvių bendruomenės pirmininkė Daiva Sruogienė naujienų portalui tv3.lt sako, kad šiuo metu moters artimųjų dar yra ieškoma. 

„Iš tikrųjų, esam labai sukrėsti ir kalbame grupėse ir bendraujam, ir bandom ieškoti artimųjų. Gal kažkam reikalinga kažkokia pagalba, gal Lietuvoje giminaičiai nieko nežino. Iš tikrųjų, esam tikrai sukrėsti ir kol kas dar nežinom, kaip padėti ir kam padėti.

Gal atsiras kažkas iš pažįstamų, artimųjų, gal kažkam tikrai reikalinga pagalba, nežino, ką daryti ir apskritai yra vienišas, nes Vall dʿUixo miestelyje gyvena tik pora šeimų lietuvių. Ten labai mažai lietuvių gyvena“, – teigia bendruomenės pirmininkė. 

Valensijos lietuvių bendruomenės pirmininkė teigia, kad žuvusi moteris turi tik Lietuvos pilietybę ir jei artimiausiomis dienomis neatsiras artimieji, moters palaikai bus palaidoti Ispanijoje.  

„Jeigu neatsiras artimųjų, ją laidos į bendrą kapą, jeigu jos niekas neieškos, tokios taisyklės. Bet jeigu atsiranda artimieji, tada yra parvežimas į Lietuvą. 

Bendras kapas būtų tame Vall dʿUixo miestelyje, nes ji ten gyveno, buvo registruota ir ta savivaldybė ir apsiimtų, yra fondas. Palaidotų be vardo, pavardės – ji, tiesiog, dingtų“, – sako D. Sruogienė.

Jei neatsiras artimieji, naujagimė bus įvaikinta

Pasak D. Sruogienės, žuvusios lietuvės dukra, jei neatsiras artimieji, bus įvaikinta Ispanijoje. 

„Vaikas irgi, jeigu neatsiras artimieji, jis keliaus į vaikų namus arba bus įsivaikintas. Labai liūdna, siaubas. Gal kas nors kažkaip, kažkur, neįsivaizduoju. Gal patys namiškiai dar neatsipeikėjo“, – teigia pirmininkė. 

Portalas tv3.lt primena, kad pareigūnai šiuo metu tiria įvykių Kasteljono miestelio Karbonaire rajone aplinkybes. Nukentėjusioji su savo partneriu šiame rajone gyveno. Pranešama, kad šaudynės įvyko per kelių šeimų muštynes. 

Anot lasprovincias.es, pirmoji liudininkų ir moters sugyventinio pateikta versija yra ta, kad pro namą pravažiavo baltas BMW 1 serijos automobilis, vienas iš automobilio keleivių paleido du šūvius, o tada kulka pataikė moteriai į galvą. Po apžiūros pareigūnai įvykio vietoje rado dvi 22 kalibro šovinių tūteles. 

Vis dėlto, policijai kyla klausimų, ar jauna moteris buvo nušauta atsitiktinai. Kaip praneša Ispanijos žiniasklaida, nukentėjusiosios vaikinas yra žinomas policijai dėl prekybos narkotikais. 

Vietos pareigūnai tikino, kad tokie įvykiai pasitaiko retai ir paragino gyventojus nepanikuoti.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer