Traumą patyręs Adamkus prabilo apie savo ir Almos būklę: siunčia žinią lietuviams

Artėjant Vasario 16-ajai, buvęs Lietuvos prezidentas Valdas Adamkus šalies gyventojams siunčia jautrų palinkėjimą. Sveikinimo akcentai – ištvermė ir sveikata.

Praėjusią savaitę žiniasklaidoje pasirodė žinia apie patirtą Valdo Adamkaus traumą. Teigiama, kad kadenciją baigęs prezidentas paslydo lipdamas iš vonios.

Pasiteiravus, kaip jaučiasi šiandien, V. Adamkus neslėpė dėkingumo gerai susiklosčiusiam likimui: „Viskas tvarkoje. Perėjau visus tikrinimus, nieko pavojingo nenutiko – jokių lūžių, sužeidimų. Esu dėkingas likimui, kad esu gerame stovyje.“

Visgi, kalbėdamas apie savo sveikatą, jis prasitarė, kad šiuo metu jį kankina užklupusi didelė sloga.

Manau, kad nieko ypatingo. Laikausi visų taisyklių, tikiuosi, kad pavyks išvengti bet kokių kitų rimtesnių ligų“, – optimizmo nepraranda V. Adamkus.

Laimei, užklupusi liga nėra pavojinga, tad nebūtina laikytis atokaus atstumo nuo žmonos. Paklaustas, kaip šiuo metu jaučiasi ponia Alma Adamkienė, V. Adamkus minėjo:

„Alma nėra tokiame stovyje, kad ją tektų labai saugoti. Ji yra tik nukankinta koronaviruso, dėl kurio tenka dar ilgai atsigauti. Tikiuosi, kad pavasarį ir vasarą jai bus geriau.“

Jautrus sveikinimas

Artėjant rytojaus dienai, kuomet visa Lietuva minės valstybės atkūrimo dieną, V. Adamkus gyventojams taip pat linki sveikatos ir ištvermės.

„Iš savo pusės visiems lietuviams noriu palinkėti ištvermės ir sveikatos, kad galėtume ir toliau džiaugtis gyvenimu, esant tokioms sunkioms tarptautinių santykių sąlygoms. Linkiu išsaugoti save, savo valstybę ir jos nepriklausomybę“, – telefonu kalbėjo Jo Ekscelencija.

Pasak buvusio šalies prezidento, linkėjimai toliau būti laisviems ir taikiai tvarkytis su savo valstybe yra savaime suprantami. Visgi, sveikindamas šia proga tautą, jis akcentuoja kelis dalykus:

„Sunku palinkėti kažką naujo. Žinoma, šiuo metu labai keičiasi tarptautinė situacija. Ši įtampa, kuri dabar išsiveržė iš siaurų tautinių interesų į tarptautinį savotišką konfliktą, keičia visą situaciją. Kiekviena valstybė, kuri yra įsivėlusi į karą su Rusija, turi vienintelį rūpestį – kaip išvengti pralaimėjimų ar okupacijos.

Todėl linkiu Vasario 16-osios proga išlaikyti savyje tikėjimą, laisvę ir nepriklausomybę. Apginkime tą laisvę ir nepriklausomybę, nepasiduokime provokacijoms. Esame laisvi Vasario 16-osios dieną išsikovoję laisvę, todėl ją ir saugokime. Atlaikėme carus, raudonąjį Staliną su visa komunistu partijos kompanija, todėl dabar turime išsaugoti nepriklausomybę bet kokia kaina.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer