Nukautas vienas iš elitinės rusų desantininkų divizijos vadų Sergejus Nikulinas

Ukrainos pajėgos nukovė elitinio Rusijos desantininkų dalinio, 76-osios Pskovo oro desantininkų divizijos štabo vado pavaduotoją Sergejų Nikuliną, skelbiama UNIAN.

OSINT eksperto Iralijaus Komachidzės teigimu, rusų socialiniuose tinkluose išplito informacija apie S. Nikulino žūti praėjusį savaitgalį.

Nekrologuose nėra duomenų apie tikslias rusų karininko žūties aplinkybes ir datą. Tačiau yra žinoma, kad 76-oji divizija kelis mėnesius „herojiškai gynėsi“ Ukrainos neseniai deokupuotoje Chersono srities teritorijoje, rašoma UNIAN.

OSINT ekspertams gana nesunkiai, anot jų pačių, pavyko aptikti eilę papulkininkio S. Nikulino, o taip pat jo našlės Aleksandros, nuotraukų. Skelbiama, kad daugiau informacijos apie A. Nikuliną iš viešai prieinamų šaltinių surasti nepavyko – jos profilis buvo uždarytas nuo viešos peržiūros.

Rusijos desantininkų karininko žūtį patvirtina ir oficiali Rusijos VDV paskyra „Vkontakte“.

Ukrainos kariuomenės skaičiavimais, Rusija kare Ukrainoje jau neteko apie 85 tūkst. karių.

76-osios divizijos kariai, „Reuters“ tyrimo duomenimis, dalyvavo ir Kyjivo priemiesčio Bučos okupacijoje. Tyrimas parodė, kad šios divizijos kariai dalyvavo rengiant civilių egzekucijas ir kankinimus.

76-oji Pskovo desantininkų divizija taip pat yra viena labiausiai nukentėjusių karo Ukrainoje metu – dalinys neteko didžiosios dalies karių jau pirmaisiais karo mėnesiais. Pavyzdžiui, iš 8 šių metų vasarą nustatytų kankinimuose Bučoje karo pradžioje dalyvavusių karių, trys jau buvo žuvę.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer