Oleksijus Arestovyčius: Putino nužudymas reikštų „baltą bilietą“ rusams

Kruvinasis Rusijos diktatorius [Vladimiras Putinas] bandys suversti kaltę ant savo šalies karių, tačiau jie jau dabar pyksta ir mato, kad dėl situacijos karo fronte yra kaltas būtent Rusijos prezidentas, sako Ukrainos prezidento administracijos vadovo patarėjas Oleksijus Arestovyčius, rašo UNIAN.

Savo ruožtu O. Arestovyčius apibūdino galimą tolimesnį scenarijų, kaip elgsis V. Putinas, kuris skubiai sušaukė Rusijos saugumo tarybos atstovus. Jo teigimu, kruvinas diktatorius iš Rusijos pareigūnų lūpų išgirs informaciją apie patiriamus pralaimėjimus fronto linijose, o tada V. Putinas pradės „trypti kojomis ir staugti“.

„Jis [V. Putinas] pradės trypti kojomis ir rėkti: kaip jūs leidote, kad tai įvyktų. Jie [Rusijos Federacijos pareigūnai] sakys, kad <...> stateginiai aviacijso daliniai neišspręs taktinių problemų, tiesigo negali“, – kalbėjo jis.

O. Arestovyčius taip pat paminėjo, kad Rusijos Federacija supranta, jog šalies karinių pajėgų stiprinimas taip pat neišspręs problemos, kadangi Ukrainos kariuomenė ir toliau įveiks priešus, kai šie bus perkelti į šalies teritoriją.

„Tai yra katastrofa. Putinas šiai katastrofai leido įvykti. Dabar jam skubiai reikia surasti kaltininkus, tačiau dabar Rusijos kariuomenė, kaip aš suprantu, yra įniršio stadijoje. tokioje stadijoje, kaip aš suprantu. [Rusijos kariuomenės] generolai supranta, kad už viską yra atsakingi jie patys. Jie taip pat suvokia, kad būtent jis [Putinas] pastatė šalies kariuomenę į tokią padėtį, kadangi jis davė nurodymus“, – kalbjėo O. Orestovyčius.

Ukrainos prezidento patarėjas pažymėjo, kad Rusijos kariškiai turi suvokti, ar jie ir toliau nori žūti Ukrianos žemėje, ar verčiau pradėti civilinį karą, siekiant iš valdžios nuversti V. Putiną. O. Arestovyčiaus manymu, jeigu V. Putinas būtų nužudytas, tai būtų „baltas bilietas“ rusams.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer