Olena Zelenska prabilo apie vyrą: atskleidė, kas ją žeidžia

Pirmoji Ukrainos ponia Olena Zelenska atskleidė, kad ją labai įžeidžia, kai kalbama, kad jos vyras Volodymyras Zelenskis prezidentavimo metu pasikeitė.

Ji pažymėjo, kad jis yra toks pat kaip visada. Ir net jei jis būtų buvęs komedijos žanro aktorius, jis vis tiek nebūtų pasielgęs kitaip, jei šalyje prasidėtų karas, rašo UNIAN.

„Jis yra tas pats žmogus, kurį aš visada jį pažinojau. Jis nebūtų pasielgęs kitaip“, – interviu BBC sakė Olena Zelenska.

Reikia pažymėti, kad pirmosiomis karo dienomis Zelenskiui buvo pasiūlyta evakuotis iš Ukrainos, tačiau jis tvirtai pasakė, kad jam reikia ginklų, o ne taksi.

Prezidentas liko šalyje, nepaisant to, kad čia vyksta aktyvūs karo veiksmai ir kasdien miršta žmonės. Primename, kad anksčiau Olena Zelenska apsipylė ašaromis per interviu Japonijos televizijos kanalui. Ji negalėjo sulaikyti ašarų kalbėdama apie mažąją Lizą iš Vinicos, kuri mirė liepos 14 d. dėl miesto apšaudymo.

Yra žinoma, kad O. Zelenska buvo pažįstama su 4 metų Liza, skelbė UNIAN.

Mergaitė dalyvavo kalėdinio vaizdo klipo filmavime. Pirmoji ponia sakė, kad ji buvo labai linksmas vaikas.

„Net nemoku nuoširdžiai iki galo apibūdinti savo jausmų. Man tai buvo skaudus smūgis. <..> Net ir dabar, kai apie ją kalbu, ašaroju. Šviesus ir nekaltas vaikas. Labai skauda“, – sakė Zelenska.

Primename, kad liepos 14-osios rytą okupantai Vinycios miesto centre paleido raketas, pataikė į pastatą su biurų patalpomis. Nusileidimo vietoje kilo gaisras, ugnis išplito į automobilių stovėjimo aikštelę. Iš viso apgadinta daugiau nei 50 įvairios paskirties pastatų ir daugiau nei 40 automobilių. Raketos atakos aukomis tapo 24 žmonės, tarp jų trys vaikai.

Rusijos įvykdyta ciniška raketų ataka vidurio Ukrainoje sukrėtė ne tik tarptautinę bendruomenę, bet ir vietos gyventojus. Žmonės šokiruoti, mieste buvo paskelbta gedulo diena.

Vietos gyventojų nuotaikas aprašo vietoje dirbanti „Kanal 24“ žurnalistė Anastasija Hološivec.

„Niekas nebeignoruos pavojaus signalų“, – rašo ji.

Po ketvirtadienį įvykdyto žiauraus rusų išpuolio Vinycioje, miestas pamažu atsigauna. Penktadienį mieste paskelbta gedulo diena, skirta pagerbti visus žuvusius dėl vakar rusų paleistų raketų.

Vinycios gyventojai sukrėsti šio ciniško apšaudymo. Miestas, kaip pažymi žurnalistė, atrodo, išnyko. Žmonės į tragedijos vietą neša gėles ir pliušinius žaislus, pagerbiamas žuvusiųjų atminimas. Vietos gyventojai taip pat raginami neignoruoti oro pavojaus signalų ir niekur nesibūriuoti.

„Žmonės raginami nesiburti net autobusų stotelėse. Nes rusų cinizmas neturi ribų“, – rašo A. Hološivec.

Gelbėjimo darbai mieste truko visą naktį, tebevyksta ir penktadienio rytą. Kol kas dingusiais laikomi 18 žmonių. Vietos gyventojams buvo sukurta speciali karštoji linija, kuria paskambinus galima sužinoti informaciją apie dingusius žmones.

Penktadienio ryto duomenimis, ataka nusinešė 23 gyvybes, trys iš žuvusiųjų yra vaikai. Identifikuotas vienos ketverių metų Lizos kūnas, dar dviejų berniukų kūnai neatpažinti. Neatpažinti ir 11 suaugusiųjų kūnai. Ligoninėse gydomi 73 žmonės.

Preliminariais duomenimis, Rusija į miestą paleido keturias „Kalibr“ raketas. Skelbiama, kad dvi iš jų buvo numuštos. Atakos metu iš viso apgadinti 36 infrastruktūros objektai.

Mieste jau įrengta 200 vietų, į kurias gali atvykti žmonės, kurių namai buvo sugriauti. Vinycios meras Serhijus Morgunovas pridūrė, kad komunalinės tarnybos patikrins, kiek buvo apgadinti pastatai ir ar juose saugu būti.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer