Paaiškėjo, kas buvo šalia Elžbietos II mirties akivaizdoje

Pranešama, kad princas Williamas taip ir nespėjo atsisveikinti su savo močiute karaliene Elžbieta II. Ji mirė jam esant pakeliui į Balmoralo dvarą.

Lėktuvas, kuriame buvo princas Williamas, princas Andrew, princas Edwardas ir Sophie Wessex, Aberdyno oro uoste nusileido 15:50 val. Į Belmoralo dvarą karališkosios šeimos nariai atvyko tik po 17 valandos.

Teigiama, kad karalienė mirė likus valandai iki jų atvykimo į dvarą. Apie mirtį naujoji Jungtinės Karalystės premjerė Liz Truss buvo informuota 16:30 val. Pasak jos oficialiaus atstovo, premjerė žinią gavo likus dviem valandoms iki Bakingamo rūmų viešo pareiškimo.

„Range Rover“, kurį vairavo princas Williamas su Andrew keleivio sėdynėje ir Edwardu bei Sophie gale, atvyko į Balmoralo dvarą šiek tiek po 17 valandos arba 30 minučių po to, kai premjerė Liz Truss gavo naujienas.

Karalienės Elžbietos II mirtis
Apie 18.30 val., Bakingamo rūmai paskelbė pareiškimą, patvirtinantį karalienės Elžbietos II mirtį, rašoma mirror.co.uk.

Jame buvo parašyta: „Karalienė ramiai mirė Balmoralyje šią popietę. Naujasis karalius ir karalienė konsortė liks Balmoralyje šį vakarą ir rytoj grįš į Londoną.“

Netrukus po to, jos sūnus princas Charlesas (karalius Karolis III), tapęs karaliumi mirus motinai, pagerbė monarchę sakydamas: „Mano mylimos motinos, Jos Didenybės karalienės, mirtis yra didžiausias liūdesio momentas. Man ir visai mano šeimai.

Liūdime, kad mirė mūsų brangi karalienė ir labai mylima motina. Žinau, kad jos netektį pajus visi šalyje, įvairiausiose sferose ir Sandraugos valstybėse bei daugybė žmonių visame pasaulyje. Šiuo gedulo ir pokyčių metu mane ir mano šeimą paguos ir palaikys žinojimas, kokia garbinga ir mylima buvo karalienė.“

Susirūpinimas dėl karalienės sveikatos kilo po vidurdienio, kai Bakingamo rūmai pareiškė, kad gydytojai nerimauja dėl jos sveikatos. Tuo tarpu jos šeimos nariai, įskaitant Charlesą (karalių Karolį III), princą Williamą ir princą Harry, kuo skubiau atidėliojo savo planus, kad galėtų atvykti į Škotiją pas karalienę.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer