Šeima nesulaiko ašarų: 21-erių mergina mirė įkandus uodui

Pilote dirbusi 21-erių mergina mirė, kai po uodo įkandimo užsikrėtė infekcija, kuri išplito į jos smegenis.

21 metų Oriana Pepper puikiai išlaikė teorijos egzaminus pagal „easyJet“ programą Oksforde ir išvyko į Belgiją keltis savo kvalifikacijos.

Būnant Antverpene, ją ir jos vaikiną kelis kartus sukandžiojo uodai. Tačiau tragedija įvyko, kai Orianai uodas įkando į kaktą netoli dešinės akies, kuri ištino dėl infekcijos.

Infekciją sukėlė uodo įkandimas

Mergina apsilankė nelaimingų atsitikimų ir skubios pagalbos skyriuje ir jai buvo paskirti antibiotikai. Po dviejų dienų, būdama namuose, ji nualpo, todėl vaikinas ją vėl skubiai nugabeno į ligoninę. Tačiau po trijų dienų ji mirė ligoninėje, rašoma themirror.co.uk.

Teismo pareigūnas Nigel Parsley, pranešdamas išvadas teigė, kad Oriana mirė „nuo rimtos infekcijos, kurią sukėlė vabzdžių įkandimas į kaktą“. Medicininė mirties priežastis buvo užfiksuota kaip sepsinė embolija smegenyse, t. y. kraujagyslių užsikimšimas, taip pat prisidėjo auksinio stafilokoko infekcija ir vabzdžio įkandimas į kaktą.

N. Parsley sakė: „Į Orianos odą infekcija pateko įkandus vabzdžiui. Ji pateko į kaklo miego arteriją ir sukėlė sepsinę emboliją jos smegenyse.“

Kreipdamasis į Orianos tėvus Tristaną ir Luisą Pepper, kurie dalyvavo apklausoje, teismo pareigūnas sakė: „Tokio atvejo kaip šis dar niekada nebuvau matęs. Tai tiesiog yra tokia nelaiminga tragedija jaunai merginai, kurios akivaizdžiai laukė puiki karjera ir gyvenimas.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer