Paaiškėjo, kodėl Šatunovas slėpė savo žmoną ir vaikus: tam buvo svarbi priežastis

Paaiškėjo, kad dėl tam tikrų priežasčių paskutinius metus prieš mirtį Jurijus Šatunovas nematė savo žmonos ir vaikų.

Maskvoje palaidotas buvęs legendinės grupės „Laskovyj maj“ vokalistas Jurijus Šatunovas. Jis staiga mirė birželio 23 d. naktį, būdamas 48 metų, nuo stipraus širdies smūgio.

Paaiškėjo, kodėl nenorėjo rodyti savo šeimos ir vaikų

Daug klausimų kilo ne tik dėl Šatunovo mirties, bet ir dėl jo gyvenimo po to, kai 9-ojo dešimtmečio pradžioje jis paliko „Lasokovyj maj“. Dainininkas beveik visiškai užsidarė nuo visuomenės ir kolegų. Vienintelis žmogus, kuris visus tuos metus buvo jam tikrai artimas, buvo Arkadijus Kudriašovas, kuris pradėjo juo rūpintis nuo tada, kai jis pradėjo dirbti grupėje.

Netrukus Šatunovas staiga susirado žmoną – vokiečių teisininkę Svetlaną. 2007 m., kai jie oficialiai susituokė, ji jau turėjo vienerių metų sūnų Denisą. Po šešerių metų gimė dar viena dukra Estela. Tačiau Svetlanos ir jos vaikų šalia dainininko niekas nematė, išskyrus kelias tų metų nuotraukas ir vaizdo įrašus, rašoma eg.ru.

„Aš nerodau savo šeimos ir nekalbu apie tai, nes nenoriu, kad kai kurie net patys psichiškai sveikiausi žmonės persekiotų artimuosius“, – 2012 m. „Telesem“ paaiškino Jurijus. – Taip, ir žmona prašė apsaugoti juos su sūnumi nuo tokio dėmesio.

Svetlana nenori, kad ją ir vaiką atpažintų. – Be to, yra daug neadekvačių žmonių, kurie nuolat rašo tuose pačiuose „Odnoklassniki“: „Aš tave myliu, aš tavęs noriu. Aš atsakau: „Turiu šeimą, vaikų.“ Jie sako: „Ir kas iš to?“ Ir kodėl išnaudojama šeima? Ar nesu pakankamai populiarus?“, – sakė jis.

 

Buvusio „Laskovyj maj“ solisto žmona ir atžalos iš paslapties šešėlio neišlindo ir po jo mirties. Gerbėjai ir žurnalistai veltui tikėjosi išvysti juos gedinčius prie karsto Troekurovskio kapinių gedulo salėje. O berniukas, kurį iš pradžių daugelis laikė dainininkės sūnumi, pasirodė esąs tik naujas Sergejaus Kuznecovo globotinis – 13-metis Semjonas Rozovas.

Vėliau paaiškėjo, kad šeima vis dėlto atvyko ir atsisveikino su dainininku už uždarų durų. Oficialus Šatunovo telegramos kanalas paskelbė net porą nuotraukų, kur jie užfiksuoti prie karsto ir kapinėse nugara į kamerą.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer