Paauglio paieškos Vilniuje tęsiasi: prisijungė narai

Vasario 4 d. Vilniuje dingo paauglys. Jo mama maldauja padėti rasti sūnų.

2007 gimęs Mykolas Davidonis iš namų Vilniuje išėjo šeštadienį apie 12-tą valandą.

„PRAŠAU PAGALBOS. Vakar dingo mūsų sūnus Mykolas Davidonis. Paskutinį kontaktą gyvą turėjo su draugais prie Vingio kino teatro apie 16 val. Video skambuti su kitu draugu turėjo 16:30. Draugas minėjo, kad nesiorentavo kur randasi. Veiksmas Vilniuje.

Jei pastebėjote ar matėte Mykolą informuokite, bet kokia menka detalė mums padės jo paieškoje. Neliksime skolingi“, – socialiniame tinkle rašė paauglio mama.

Ji paragino visus mačiusius vaikiną skambinti numeriu +37061216174 ir pasidalinti žinia socialiniuose tinkluose.

Motina taip pat apibūdino sūnaus išvaizdą: „Apsirengęs: tamsia mėlyna striuke, juodomis kelnėmis ir mėlynais batais. Su savimi turėjo chaki (tamsiai žalios) spalvos kuprinę.

Prašau, maldauju padėkite man.“

Apie 13 val. įrašas buvo papildytas naujomis detalėmis.

„Paskutiniais duomenimis 16:10 išlipo iš 4 troleibuso Kražių stotelėje ir nuėjo link upės pusės. Po 16:15 buvo prie Operos ir baleto stotelės.

Papildyta: rasta striukė ir žalia kuprinė po Žirmūnų tiltu iš Antakalnio pusės. Megztinis buvo storais horizontaliais dryžiais žalia ir tamsiai mėlyna spalva. “, – rašė moteris.

Prie vaikino paieškos prisijungia narai, gyventojai, paauglio tėtis. Šiuo metu šukuojama Neries pakrantė ties Antakalniu.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer