Pačirškintos rusų pozicijos – ukrainiečiai pietuose sunaikino du amunicijos sandėlius

Ukrainos operatyvinė vadovybė „Pietūs“ skelbia, kad per praėjusią dieną Ukrainos gynėjai pietuose nukovė daugiau nei 100 rusų karių, apie 40 vienetų priešo technikos ir smogė dviem amunicijos sandėliams.

Kaip pastebi OV „Pietūs“, pagrindinis rusų pajėgų dėmesys dabar sutelktas į užimtų linijų sulaikymą ir nuotolinius veiksmus – artilerijos ir minosvaidžių atakas, oro ir raketų smūgius į ukrainiečių pozicijas bei civilių gyvenvietes.

Per rugsėjo 7 dieną Ukrainos gynėjų pozicijas pietuose rusų pajėgos 6 kartus atakavo lėktuvais. Tarp civilių gyventojų aukų išvengta.

„Mūsų aviacija į priešo karių logistikos ir valdymo objektus smogė 13 kartų. Raketų ir artilerijos daliniai atliko per 370 ugnies misijų, dėl to nukauti 108 okupantai, 5 tankai, 3 daugkartinio paleidimo raketų sistemos „Grad“, – rašoma OV „Pietų“ ataskaitoje.

Taip pat vardijama, kad Mykolajivo srityje sunaikinta 15 šarvuočių, 10 haubicų ir sunkiosios artilerijos pabūklų, 120 mm minosvaidis, 2 raketų paleidimo sistemos S-400, orientacinis radaras K S-300 ir du priešo amunicijos sandėliai.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer