Rusų okupuotame Melitopolyje susprogdinta „Vieningosios Rusijos“ būstinė

Trečiadienį laikinai rusų okupuotame Melitopolyje Ukrainoje buvo susprogdinta „Vieningosios Rusijos“ būstinė, praneša miesto meras Ivanas Fiodorovas.

„Šiandien Melitopolyje nugriaudėję sprogimai minusuoja dar vieną „Vieningosios Rusijos“ būstinę Naujojo pašto pastate Lomonosovo gatvėje, kurį užgrobė okupantai“, – savo „Telegram“ kanale pranešė jis.

Anot UNIAN, būstinėje buvo rengiamasi pseudoreferendumui.

Melitopolis į rusų rankas pateko dar Rusijos invazijos į Ukrainą pradžioje. Šis miestas yra Ukrainos pietuose, priklauso Zaporižios sričiai.

Primename, kad plataus masto karą prieš Ukrainą Rusija pradėjo vasario 24-ąją. Kremlius savo kruviną agresiją Ukrainoje atsisako vadinti tikruoju vardu ir nuo pat karo pradžios teigia, kad vykdo „specialiąją karinę operaciją“, kurios tikslas, be kita ko, yra „denacifikuoti“ ir „demilitarizuoti“ Ukrainą.

Rusų kariuomenė nuo pat karo pradžios taikosi ne tik į karinę, bet ir į civilinę infrastruktūrą, dėl rusų agresijos žuvo ar namų neteko daugybė ukrainiečių. Ukrainos Vidaus reikalų ministerija praėjusią savaitę pranešė, kad nuo rusų apšaudymų Ukrainoje žuvo mažiausiai septyni tūkstančiai civilių.

Reaguodamos į Rusijos agresiją Vakarų šalys nutraukia bendradarbiavimą su Rusija ir įveda jai sankcijas.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer