Pakraupo net medikai: mama skatino gimdymą, nes norėjo Žuvų Zodiako ženklo vaiko

Moteris, kuri dievina viską, kas susiję su astrologija, pasakoja, kad ji savo noru skatino gimdymą, kad jis gimtų po tam tikru ženklu, nes manė, kad ji bus geresnė mama Žuvų, o ne Avino ženklo vaikui.

Kai kurie žmonės rimtai domisi horoskopais, žvaigždžių ženklais ir viskuo, kas mistiška, bet viena mama domėjimąsi pakėlė į naują lygį, kai nusprendė, kad jos vaikas turi būti to paties Zodiako ženklo, kaip ir ji.

Inbaal Honigman buvo taip pasiryžusi sulaukti kūdikio, kuris būtų Žuvys, kad kai gydytojai pasakė jos gimdymo datą, ji pasirinko skatinti gimdymą, kad vaikas būtų Žuvys, o ne Avinas, rašo mirror.co.uk.

Norėjo, kad būtų Žuvys

48 metų moteris iš Vakarų Jorkšyro Jungtinėje Karalystėje pati gimė po Žuvies ženklu, visai kaip ir jos vyras, o trys iš keturių jos vaikų, beje, taip pat yra Žuvys.

Inbaal sakė: „Kai laukiausi pirmojo kūdikio, kadangi aš ir mano vyras esame Žuvys, planavome, kad mūsų dukra taip pat bus Žuvys.

Pastojau vidurvasarį, tą pačią dieną, kaip ir Tėvo diena, įvyko kažkas magiško ir pastojau. Taigi svajonę apie šeimą, kurioje visi būtų Žuvys, išsipildė.

Aš vis dar esu įsimylėjusi vien Žuvies ženklo šeimos idėją, todėl, kai man buvo suteiktos dvi gimdymo datos, pasirinkau tą, kad vaikas gimtų po Žuvies ženklu.“

Ji paaiškino, kodėl jai svarbu, kad vaikas būtų Žuvis, nepaisant fakto, kad ji yra astrologė. Ji sakė:

„Žuvys yra meniškos, mylinčios ir subrendusios. Žuvys mėgsta vandenyną, muziką ir romantiką. Jei mano dukra būtų gimusi vėliau, ji būtų buvusi Avinas.

Avinas yra pasakiškas ženklas, labai sportiškas ir aktyvus, draugiškas ir mėgsta juoktis, bet visada užsiėmęs. Maniau, kad Žuvys yra ramesnės ir būčiau geresnė mama šio ženklo vaikams.“

Visur remiasi astrologija

Inbaal meilė viskam, kas susiję su astrologija, netgi paveikė jos mylimo žmogaus pasirinkimą – kaip pati teigė, ji pakeitė savo pažinčių programėlės nustatymus, kad su ja galėtų bendrauti tik Žuvų ir Šaulio ženklo atstovai.

„Kai susikūriau pažinčių programėlę 2005 m., nustačiau, kad tik Žuvys ir Šauliai galėtų su manimi bendrauti. Kadangi esu Žuvų saulės ženklas su Šauliu mėnulyje, pamaniau, kad tai būtų puikus pasirinkimas.

Mano ankstesni santykiai buvo siaubingai nesuderinami – susitikinėjau su Dvyniais, kurie mane išdavė, ir Avinu, kuris buvo labai žiaurus. Žuvys (kaip ir mano senelis ir dėdė, kurie yra labai mylintys žmonės), atrodė kaip puikus pasirinkimas“, – pasakojo ji.

Inbaal taip pat paaiškino, kaip ankstesni nesėkmingi pasimatymai sustiprino jos tikėjimą astrologija, kai ji sutiko Dvynių ženklo vyrą, kuris galiausiai išėjo iš pasimatymo dėl to, kad ji norėjo patikrinti jo horoskopą pagal gimimo datą.

Ji pasakojo: „Prisėdome išgerti, o aš paprašiau jo gimimo datos. Tada suvedžiau reikiamus duomenis, kad patikrinčiau jo žvaigždžių išsidėstymą. Paklausiau jo, ar jis buvo neištikimas buvusiai žmonai.

Dvyniai yra labai draugiški, dėl to jiems sunku išlikti ištikimiems, o man tai netiko. Dvyniai taip pat yra labai mėgstantys seksualinius eksperimentus.

Jis nieko neatsakė, bet išėjo iš baro. Galų gale jis vedė mano draugę. Vėliau ji pasakojo, kad buvau teisi – jis apgaudinėjo savo buvusią žmoną.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer