Pamatę šią nuotrauką ašarų nesulaikė tūkstančiai: veria širdį

Sielvartaujantis tėvas buvo nufotografuotas laikantis už rankos savo 15-metę dukrą, kurią mirtinai sutraiškė pastato griuvėsiai Turkijoje, kurią kartu su Sirija supurtė katastrofiški žemės drebėjimai.

Tragiškose nuotraukose iš Kahramanmaro, esančio netoli žemės drebėjimo epicentro, užfiksuota, kaip tėvas Mesutas Hanceris, vilkėdamas ryškiai oranžinę striukę, tupi ant griuvėsių krūvos ir laiko savo mirusios dukters ranką.

Pirmadienį mirusios mergaitės, vardu Irmakleyla Hancer, kūnas guli ant čiužinio, prispaustas didžiulio betono luito.

Pro siaurą tarpą namų griuvėsiuose matosi tik jos ranka ir nedidelė dalis veido, rašo dailymail.co.uk.

Aukų skaičius auga

Mesutas savo „Facebook“ paskyroje yra pasidalinęs ne viena nuotrauka iš džiaugsmingų akimirkų su dukra, kai ji buvo dar visai mažytė.

Vienoje nuotraukoje, darytoje prieš septynerius metus, jiedu nufotografuoti besišypsantys šalia vandens fontano.

Kitoje senoje nuotraukoje Irmakleyla šypsosi vilkėdama dryžuotus mėlynus marškinėlius, dėvi juodą kaklo papuošalą, ant jos pečių gražiai gula banguoti plaukai.

Kitoje fotografijoje ji pozuoja paplūdimyje, dėvi derančius rožinius dryžuotus marškinėlius ir sijoną. Ši nuotrauka daryta prieš septynerius metus.

Užvakar regioną sukrėtė du dideli žemės drebėjimai, vakar įvyko 5,8 balo žemės drebėjimas, dedamos visos pastangos, kad pavyktų išgelbėti įstrigusius išgyvenusius žmones – keli iš jų atsiuntė vaizdo įrašus ir garso žinutes iš griuvėsių, prašydami pagalbos.

Sniego audra ir šaltis trukdo visas pastangas dedantiems gelbėtojams, kurie lenktyniauja su laiku, kad išlaisvintų žmones iš griuvėsių, o dėl šalčio dar svarbiau skubiai pasiekti įstrigusius išgyvenusius asmenis.

PSO pirmadienį perspėjo, kad aukų skaičius gali siekti 20 tūkst., o antradienį pranešė, kad gali nukentėti 23 mln. žmonių, įskaitant 1,4 mln. vaikų.

Turkiją ir Siriją sukrėtusio didžiulio žemės drebėjimo aukų skaičius išaugo iki 8,3 tūkst., rodo oficialūs duomenys, o gelbėtojai vis dar ieško įstrigusių išgyvenusių asmenų.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer