Netikėtai dingusio lietuvio sesė meldžia padėti: nerimą sėja 1 detalė

Lietuvių šeimoje – nerimas. Netikėtai Lenkijoje pradingo į Lietuvą iš Vokietijos vykęs 32-ejų Linas Bartkus.

Naujienų portalui tv3.lt Lino sesuo Aistė Dubeikaitė sako, kad gyvena laukimu, tačiau nebežino, ko griebtis – galvoje sukasi pačios įvairiausios versijos, tačiau blogiausias mintis stengiasi vyti lauk.

Norėjo susisiekti su šeima

„Spalio 23 dieną mikroautobusu mano brolis vyko iš Vokietijos link Lietuvos. Apsistojo nedideliame Lenkijos miestelyje, prie „Shell“ degalinės.

Nakvojo motelyje. Su manimi susisiekė to motelio vadovas ir patikino, kad brolis nakvojo gyvas ir sveikas, nebuvo sumuštas.

Mano brolis motelio vadovui sakė, kad būtinai turi susisiekti su savo šeima, rūpinosi, kaip gauti telefono aparatą su SIM kortele, tačiau jokios žinios taip ir nesulaukėme.“

Turi sveikatos bėdų

Paprašyta pasidalinti, kokias versija kelia dėl netikėtai dingusio brolio, Šilutėje gyvenanti Aistė teigė, kad yra keli variantai, tačiau kai kurios detalės jai ypač sėja nerimą: „Mano brolis turi sveikatos bėdų – ligoninėje yra gulėjęs dėl širdies ritmo sutrikimų, taip pat jam operuotas skrandis. Ieškojau jo įvairiose ligoninėse, tačiau negavau jokių žinių – jo niekur nėra.

Žinau, kad su draugu, kuriuo vyko, galėjo išgerti, tačiau anksčiau, tiek blaivas, tiek išgėręs, visada grįždavo į namus.

Kai klausiau draugo, kur dingo mano brolis, jis man pateikė kelias skirtingas versijas, sakė, jog bandė ieškoti, tačiau aš esu pasimetusi, nes man kyla daug neaiškumų. Juk žmogus ne kokia adata, kad pasimestų.

Atmetu blogiausią scenarijų, nes mano brolis turėjo planų – į Vilnių jis turėjo grįžti pas savo draugę, per Vėlines planavome susitikti ir važiuoti lankyti artimųjų kapų.

Į namus sugrįžo jo daiktai, drabužiai, tačiau jo paties nėra. Esu visiškoje neviltyje, nežinau, kaip elgtis ir kur kreiptis – tiesiog tikiu, kad mano pagalbos šauksmą pamatys kuo daugiau žmonių“, – padėti prašo Aistė.

Vilniuje laukia draugė

Moteris sakė jau bendravusi su ambasadomis bei policija, tačiau jų teigimu, oficialią paiešką skelbti yra per anksti – tai planuojama padaryti penktadienį, spalio 28-ąją.

Aistė sako bendravusi ir su brolio drauge, kuri laukė jo grįžtant Vilniuje, tačiau ji taip pat nieko nežino.

Kaip rašoma brolio ieškančios sesers „Facebook“ įraše, vyras 170 cm. ūgio, liekno sudėjimo, mėlynų akių. Deja, bet niekas nepamena, ką jis vilkėjo tą dieną, kai dingo.

 

Asmenis, turinčius informacijos apie dingusį asmenį, prašoma kreiptis į šeimą arba artimiausią policijos komisariatą arba pagalbos telefonu 112.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer