Pamatykite: pasaulio bokso čempione tapusi Stonkutė susižėrė ir įspūdingą piniginį prizą

Pirmą kartą pasaulio bokso čempionatų istorijoje skambėjo Lietuvos himnas. Lietuvos boksininkė Gabrielė Stonkutė ketvirtadienio vakarą iškovojo fantastišką pergalę planetos pirmenybių finale ir pasidabino aukso medaliu. Kartu sportininkei atiteko ir piniginis prizas, siekiantis 100 tūkt. JAV dolerių.

Iki tol pasaulio čempionais nėra pavykę tapti nei vienam Lietuvos boksininkui ar boksininkei.

Svorio kategorijos iki 81 kg finale G. Stonkutė susitiko su lenke Oliwia Toborek. G. Stonkutė nugalėjo finale vieningu teisėjų sprendimu taškais 5:0 (30:27, 30:27, 29:28, 29:28, 29:28).

„Pavyko perimti varžovės atakas, o pačiai išnaudoti ilgesnes kombinacijas. Ypač pasiteisino apatiniai smūgiai ir ilgos serijos. Trečiame raunde kilau į lemiamą šturmą ir atidaviau visas jėgas. Varžovė jau buvo pavargusi ir vis kartojau serija, išnaudojau apatinius smūgius ir pasiunčiau varžovę į nokdauną.

Trečio raundo pabaigoje patikėjau pergale. Bet po kovos ir apdovanojimų dabar net sunku suvokti ką laimėjau. Jaučiuosi lyg sapne. Debiutas suaugusiųjų pasaulio čempionate ir iškart aukso medalis. Kol kas tikrai sunku tuo patikėti“, – po istorinės pergalės vakar sakė pasaulio čempionė.

Lietuvės kova ir apdovanojimų ceremonija (nuo 2:38:50):

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer